Rawpowders

Tėvams – galimybė pamatyti VDU iš arčiau

Šį šeštadienį, gegužės 11 d., Vytauto Didžiojo universitete vyks pirmą kartą organizuojama moksleivių tėvų diena. Apsilankyti renginyje kviečiami visi, kurie iš pirmųjų lūpų norėtų išgirsti apie studijų sąlygas ir aplinką, VDU išskirtinumą, praktikos ir mainų galimybes, savo akimis pamatyti universiteto erdves.

„VDU jau ne pirmus metus organizuoja moksleivių dienas, tačiau studijomis domisi ne tik moksleiviai – sulaukiame daug skambučių iš jų tėvų, norinčių padėti savo vaikams susigaudyti informacijos gausoje. Pamanėme, kad galėtume suteikti progą tėvams patiems apsilankyti universitete ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus“, – apie idėją organizuoti šį renginį pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Universiteto atstovai tėvams išsamiai papasakos apie VDU aplinką, jos pritaikymą neįgaliųjų poreikiams, studijų sistemą, stipendijas, bendrabučius, finansavimą. Apsilankiusieji taip pat sužinos apie studijų mainų programas, gretutines studijas, praktikos galimybes užsienyje, užsienio kalbų mokymąsi, priėmimo sąlygas. Išklausę pranešimus, tėvai turės galimybę asmeniškai pabendrauti su fakultetų atstovais prie kavos ar arbatos puodelio.

Renginio dalyviams skirtos dvi universiteto dėstytojų paskaitos apie tai, kaip padėti savo vaikams apsisprendžiant dėl ateities profesijos. VDU Socialinio darbo katedros dėstytoja doc. dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė aptars tėvų vaidmenį vaikui renkantis studijas, o Psichologijos katedros lektorius dr. Aidas Perminas kalbės apie stresą, jo įtaką žmogaus organizmui, supažindins su įvairiomis streso valdymo technikomis.

Renginio pabaigoje numatyta ekskursija – tėvai galės pamatyti skaityklas, auditorijas, bendrabučius ir kitas universiteto erdves.

TAIP PAT SKAITYKITE