Nobel biocare

Tėvai dėl konvencijos: nenorime belyčių vaikų

Gegužės 19-ąją per dvi valandas beveik 200 piliečių pasirašė Kreipimąsi dėl Europos Tarybos konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo, primindami savo teisę būti konstituciškai garantuotais pagrindiniais vaikų auklėtojais, kuriems, kaip ir daugumai šalies gyventojų, nepriimtini bandymai eksperimentuoti ir diegti mokyklose bei darželiuose su prigimtiniais dalykais nederančias programas, todėl reikalaudami, kad Lietuva minėtojo dokumento nepasirašytų.

Tėvų nerimą didina šiuo metu svarstomi ir kito teisės akto – Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo – pakeitimai, kuriuos dauguma priima kaip tiesiogiai nukreiptus į šeimų ardymą. Ir šiuo atveju viskas vyksta skubotai, visuomenė nėra tinkamai informuojama, šiuo klausimu nėra išsamiai pasisakę pedagogikos ir vaikų bei šeimų psichologijos specialistai.

Grupės tėvų Kreipimosi originalas su parašais dėl minėtosios konvencijos ir įstatymo jau įteiktas LR Prezidentei, o kopijos išsiųstos Seimo Pirmininkui, Ministrui Pirmininkui bei kelioms su šiais dokumentais susijusioms ministerijoms.

Su Europos Tarybos konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo dokumentais galite susipažinti puslapyje www.juvenalinejusticija.lt

TAIP PAT SKAITYKITE