Venoruton spray purškalas kojoms

Sustabdyta UAB „LT REGO” kavinės „Butty bar” veikla

Vilniaus miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo vartotojo skundą dėl blogos ventiliacijos sistemos UAB „LT REGO” priklausančioje kavinėje „Butty bar” (Jogailos g. 6, Vilnius). Pasak gyventojo, per kavinės ventiliaciją į aplinką sklinda nemalonūs kvapai.
Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atliko neplaninį patikrinimą kavinėje „Butty bar”. Patikrinus nustatyta, kad vėdinimo sistema iš tikrųjų neatitinka šildymo – vėdinimo reikalavimų. Taip pat nustatyti ir savikontrolės sistemos vykdymo pažeidimai – neužtikrintos maisto žaliavų laikymo sąlygos, produktai neapsaugoti nuo galimo užteršimo, patiekalai gaminami ne pagal receptūras.
Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko sprendimu, maisto tvarkymas kavinėje „Butty bar” laikinai sustabdytas, surašytas Administracinių teisės pažeidimų protokolas (ATPK). Už nustatytus pažeidimus įmonės atsakingam darbuotojui skirta administracinė nuobauda. Protokolas ir patikrinimo aktas, vadovaujantis LR ATPK, persiųsti Vilniaus miesto trečiajam apylinkės teismui.

 Maisto ir vet. tarnyba

TAIP PAT SKAITYKITE