Mollers

Šilutėje jau veikia soliariumų studija „LUXURA“

Rugsėjo 17 d. Šilutėje, Lietuvininkų g. 60, duris atvėrė naujas soliariumų studijos „LUXURA“ salonas. Tai Raimundo Grigo firmos, kuri įkurta 1993 metais, produktas. Nuo 1996 metų buvo pradėta aktyvi soliariumų veikla, kuri labai sėkmingai vykdoma iki šiol. Firma užsiima naujų ir naudotų soliariumų prekyba ir viskuo, kas reikalinga soliariumams, pradedant soliariumų kosmetika ir baigiant soliariumų lempomis ir valymo priemonėmis.

Garsi Olandijos soliariumų gamintoja kompanija „Hapro” yra suteikusi R. Grigo firmai oficialaus atstovo teises Lietuvoje. Taip pat „LUXURA“ yra kosmetikos „Onyx“ ir „Synergy Tan“ oficialūs atstovai ir platintojai Lietuvoje. Firmos salonuose klientai gali įsigyti „S-thetique” ir „Bentlon” kosmetologinės įrangos komplektus. Čia prekiaujama „Zanders” firmos infraraudonųjų spindulių saunomis.

Ilgai laukta naujiena – kolariumas

Kolariumas – tai odos atnaujinimas, stangrinimas, raukšlių lyginimas kolageno lempų kabinoje. Tokia paslauga teikiama ir mūsų mieste, „LUXURA“ salone. Kiekvienas norintysis gali specialiu šviesos poveikiu aktyvuoti atstatomąsias odos funkcijas ir stimuliuoti kalogeno bei elastano gamybą. Kolariumo pagalba baltymų ištekliai pasipildo iki reikiamo lygio ir odos pluoštų struktūra atsinaujina. Stangrumo bei elastingumo padidėjimas padeda gražinti odai tonusą, švelniai ją atkuria.

Kolariumas „Seecret“ idealiai suderina atjauninimo efektą su vitamino D atsargų papildymu organizme. Tuomet pagerėja bendra sveikatos būklė, imuninė sistema, formuojasi stabili apsauga prieš infekcijas ir kitus išorinius veiksnius. Poveikio efektas jau pastebimas po keturių savaičių. Maždaug po 10-12 savaičių smulkios raukšlės dingsta, gilios – pastebimai sumažėja. Vadinasi, kolariumas – natūrali jaunystė šviesos pagalba.

Kolariumo programą rinktis patariama nuo 25-30 m. amžiaus žmonėms. Šiuo metu salone taikoma nuolaida – kolariumo abonentą galima įsigyti už 250 litų, kai įprasta kaina – 300 litų.

Šiuo metu salone taikomos didžiulės nuolaidos. Klientams, pristačiusiems Omni ID kortelę, taikoma net 10 proc. nuolaida abonentui ir 25 proc. nuolaida visai įdegio kosmetikai. Kaip minėjo salone dirbanti mergina, ateityje nuolaidų turėtų taip pat netrūkti.

„LUXURA“ soliariumų studijoje teikiamos ne tik soliariumų ar kolariumų paslaugos, bet taip pat – ir manikiūro. Šiuo metu Šilutėje veikiąs salonas ieško profesionalios manikiūrininkės.

Išsamesnę informaciją apie „LUXURA“ soliariumų studiją galite rasti: www.r-g.lt, www.luxura.lt.

www.zinios1.lt

TAIP PAT SKAITYKITE