Gudručio vaistinė

Šiauliuose atskleista ir uždrausta nelegalaus sandėlio veikla

Šiaulių apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Šiaulių apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais aptiko nelegalų maisto produktų (ilgai išsilaikančių konditerijos gaminių, bandelių, sausainių) sandėlį.

Patikrinus šį sandėlį, esantį garažo patalpose Daukanto g. 4, Šiauliuose, nustatyta, kad jis neregistruotas kaip maisto tvarkymo subjektas, sandėliavimo paslaugos teikiamos neturint maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo. Patikrinimo metu nustatyti sanitarijos, higienos teisės aktų reikalavimų pažeidimai. Konditerijos gaminiai buvo sandėliuojami garažo patalpose kartu su kitais daiktais (automobilio padangomis, atsarginėmis dalimis, panaudota tara, kartono pakuotėmis ir kt.). Garažas nepakankamai išvalytas, neremontuotas, blogai apšviestas ir kt. 146,5 kg konditerijos gaminių buvo be įsigijimo dokumentų. Sandėliuojami gaminiai buvo paskirstomi į prekybos taškus – turgavietes ir parduodami asmenims, dirbantiems pagal verslo liudijimus.

Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė nelegalaus sandėlio veiklą, surašė sprendimą dėl maisto produktų tiekimo į rinką uždraudimo. Atsakingam asmeniui skirta administracinė nuobauda.


Maisto ir vet. tarnyba

TAIP PAT SKAITYKITE