REXSAN

Šią ir kitą savaitę patekusių į darželius vaikų tėveliai gaus asmeninius pranešimus

Šią ir kitą savaitę vaikų, kurie pateko į darželius, tėveliai gaus asmeninius pranešimus: trumpąsias sms žinutes ir pranešimus elektroniniu paštu.

Pranešimuose bus taip pat bus prašoma artimiausiu metu apsilankyti darželyje, į kurį pateko Jūsų vaikas, ir pateikti visus būtinus dokumentus (asmens dokumentą, gimimo liudijimą ir jų kopijas).

Vilniaus miesto savivaldybė atsižvelgdama į tai, kad nemažai tėvelių ir mamyčių šiuo metu atostogauja, yra išvykę ir negali greitai grįžti į Vilnių, nenustato konkretaus dienų, per kiek laiko reikia atvykti į darželį, skaičiaus. Kol nebus rasti vaiko tėvai ir patikslinta informacija, dėl jų noro leisti savo atžalą į konkretų darželį, nė vienas vaikas nebus braukiamas iš darželio grupės sąrašų.

Vaikų darželių vadovams yra pranešta, kad vaikas iš darželio gali būti išbrauktas tik to pageidaujant tėvams, ir iš pastarųjų gavus prašymą raštu.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat informuoja, kad sutartį gali pasirašyti tik tėvai arba globėjai, kuriems globos teisė nustatyta teisės aktų numatyta tvarka.

TAIP PAT SKAITYKITE