Rawpowders

Sergantys cukriniu diabetu gali sportuoti nemokamai!

Balandžio 13-14 dienomis diabeto bendruomenė „Drugelių klubas“ surengė nemokamus jogos užsiėmimus, o balandžio 20 dieną – nemokamą riedlenčių pamoką.Tai pirmieji tokio pobūdžio renginiai siekiant atkreipti dėmesį į sporto svarbą sergant diabetą.„Drugelių klubas“ kartu su „Respublikine Jogos Mokykla“ surengė specializuotą jogos kursą, o kitą savaitgalį diabeto bendruomenės draugai – aktyvaus laisvalaikio centras „Kablys“ ir „Lion skate parkas“ pasiūlė nemokamą riedlenčių pamoką.

Šiuose užsiėmimuose galėjo dalyvauti visi diabeto bendruomenės „Drugelių klubas“ nariai. Jogos instruktorės Jolita ir Asta puikiai paruošė specializuotą dviejų dienų programą, kurios metu diabetu sergantiems buvo suteikta informacija apie bendrinį jogos poveikį jų ligai, pateikti patarimai kaip jogos pagalba valdyti diabetą bei praktiškai įvaldytos jogos asanos.

„Respublikinės jogos mokyklos” instruktorės džiaugėsi malonia patirtimi. „Tai buvo pirmas toks kursas, kuriam reikėjo pasiruošti ir išsamiai išstudijuoti asanų poveikį bei atrinkti pagrindines labiausiai tinkančias sergantiems diabetu. „Diabetas – liga, kuri kiek pakeičia mūsų gyvenimą. Man tai labai artima, nes mano sūnus jau šešis metus serga diabetu. Puikiai žinau, su kokiomis problemomis susiduria tokie žmonės, todėl parengiau šį jogos užsiėmimų kursą.” – minėjo instruktorė Jolita.

„Po dviejų dienų treniruočių smagu buvo matyti, kad žmonės nepasidavė, iškart pasinaudojo suteikta informacija praktikoje ir užsiėmimams pasibaigus matėme plačias šypsenas dalyvių veide ir gavome šiltų atsiliepimų, o tai pati geriausia dovana“ – kalbėjo instruktorė Asta. „Lion skate parkas“ parengė ižanginę riedlenčių pamoką, kurios metu jaunieji dalyviai išmoko valdyti riedlentę ir atsispirti. Tai tęstiniai mokymai, kurie vyks kas dvi savaitės Vilniuje. Kadangi tai aktyvus ir eks

tremalus laisvalaikis, geriausia pagrindų mokytis kartu su instruktoriumi. „Labai dėkoju už kitokį šeštadienį ir linksmą nuotaiką. Pasijutau tiesiog puikiai ir jau laukiu kitų užsiėmimų“ – kalbėjo vienas iš dalyvių. „Drugelių klubo“ dalyviai dėkojo už suteiktą galimybę dalyvauti renginiuose, už paruoštą individualią asanų programą kiekvienai dienai bei riedlenčių valdymo pradmenis. Visi džiaugėsi galėdami atvirai kalbėtis diabeto tema.Atsiliepimus apie jogos užsiėmimus  ir nuotraukas galima rasti el. svetainėje.

Sergantys cukriniu diabetu turi galimybę dalyvauti jogos užsiėmimuose ir kituose Lietuvos miestuose. Tapę diabeto bendruomenės „Drugelių klubas“ nariais, gaus visą naujausią informaciją apie galimybę preleisti laisvalaikį kitaip. Registracija į renginius vyksta diabeto bendruomenės el. svetainėje www.drugeliuklubas.lt

Drugelių Klubas Administracija
www.drugeliuklubas.lt
880020055
info@drugeliuklubas.lt

TAIP PAT SKAITYKITE