Gudručio vaistinė

Seksas: ką lovoje sugeba skirtingo amžiaus vyrai? (I dalis)

18 – metis jaunuolis yra sekso galiūnas, o 25 – erių metų vyras nuolat ieško partnerės. Ekspertai atskleidžia, kaip vyrų amžius lemia jų seksualinį elgesį.

Kas būdinga 18 – 20 metų jaunuoliui?

18 – 20 metų vyro kraujas tiesiog kunkuliuoja nuo testosterono pertekliaus, priversdamas nuolat ieškoti  seksualinio kontakto galimybių, nesigilinant į pasitaikančias kliūtis ir nekreipiant dėmesio į pašalinius poveikius.

Jis pasirengęs mylėtis bet kur ir su bet kuo: tokio amžiaus vyras greitai ir stipriai seksualiai susijaudina.  Jo galimybės yra begalinės: erekcija atsiranda beveik akimirksniu,  o refraktorinis periodas, t.y. laikas, reikalingas atsistatyti po lytinio akto, – toks trumpas, kad to amžiaus vyrai gali būti pasirengę naujai atakai jau po penkių minučių. Todėl jie sugeba atlikti nuo 3 iki 5 lytinių aktų per vieną susitikimą ir iki 10 – per parą.

Remiantis statistikos duomenimis, 90 proc. šio amžiaus vyrų jau turi seksualinio bendravimo patirties ir net suspėja, kol sulaukia 20 metų, pakeisti vidutiniškai dvi partneres.  Seksas jam – tai pramoga ir žaidimas, kuris užvaldo visas jo mintis ir kaitina vaizduotę. Todėl būtent tokio amžiaus vyrai labiau linkę eksperimentuoti: išmėginti per naktį visas „Kama Sutros” pozas, o pasimylėti lifte ar laiptinėje jiems – vieni juokai.

Kokie šio vaikino trūkumai? Ejakuliacija jam gali įvykti per kelias minutes, mat jo varpos galvutės nervinės galūnės yra ypač jautrios. Tik 5 proc. šio amžiaus vyrų pasirengę ilgam lytiniam aktui. O 30 proc. vyrų baigia, vos spėję pradėti, ir  padarę kelias frikcijas. Seksologijoje tai vadinama priešlaikine ejakuliacija.  O vidutinė lytinio akto trukmė tarp šio amžiaus grupės vyrų – 1-3 minutės.

 

Be to, šio amžiaus vyrai paprastai daugiau dėmesio skiria lytinių aktų ir sekso pozų kiekiui nei pačiam procesui. Jie nekantrūs, o meilės preliudija jiems – tikra kankynė.
Seksologijos specialistų tvirtinimu, šio amžiaus vyrams labiausiai tinka 35 – 45 metų moterys. Kadangi jų  didelis seksualinis apetitas, o patirtis ne tik padeda jauniems vyrams išvengti nesėkmių lovoje, bet ir daug ko išmokti. Vos 20 proc. 18-20 metų merginų sugeba patenkinti savo bendraamžių seksualinius poreikius.

Kodėl verta susitikinėti su 21 – 27 metų vyru?

Aukštas lytinių hormonų kiekis vyro organizme išlieka iki 24 metų, o po to jis pradeda pamažu mažėti. Kraujas jau nebekunkuliuoja, nes organizmas, įsisavinęs atitinkamą testosterono kiekį, prisitaiko prie retsykiais padidinto hormoninio svyravimo. Tokio amžiaus vyrui seksas nėra svarbiausias gyvenimo tikslas.

Šis vyras nesusijaudina žaibiškai, todėl seksualinį geismą turi sužadinti patraukli partnerė. Beje, toks vyras dažniau nei 18 -metis atsisakys mylėtis dėl nuovargio ar įtampos.

Šių vyrų galimybės yra beveik begalinės: problemų su erekcija paprastai jiems nekyla. Refraktorinis periodas kaip ir anksčiau trumpas, todėl gali atlikti 3-5 lytinius aktus per vieną susitikimą ir 7-10 per parą.

95 proc. tokio amžiaus vyriškos giminės atstovų jau turi seksualinės patirties. Vidutiniškai iki  25 -erių vyrai suspėja pakeisti 5 -10 partnerių. O tai sudaro 60 proc. nuo partnerių kiekio, kurias turi vidutiniškai kiekvienas vyras per visą savo gyvenimą. Kaip bebūtų keista, vos 15 proc. dvidešimtmečių vyrų turi seksualinių santykių patirties, kurie tęsėsi daugiau nei vienerius metus.

Kokie šio vyro pranašumai? Seksas jiems kaip ir anksčiau yra įdomus žaidimas, o per vieną lytinį aktą jie  3-5 kartus pakeičia sekso pozas. Taip pat jie linkę eksperimentuoti:  nesvarbu, ar tai būtų dar neišmėginta sekso poza, ar peržiūrėtos erotinės scenos fime.  Šio amžiaus vyrai tampa dėmesingesni nei anksčiau, labiau atsižvelgia į proceso kokybę ir savo partnerės pojūčius.

Tokio amžiaus vyrų varpos galvutė taip pat yra labai jautri. Tiesa, vidutiniškai lytinis aktas trunka   3-5 minutės, o vyrų, turinčių priešlaikinės ejakuliacijos problemų, sumažėja iki 10 proc.

Šio amžiaus vyrams dėl tu pačių priežasčių, kaip ir ankstesnės amžiaus kategorijos, puikiai tinka 35-45 metų moterys. Tačiau gana sėkmingai santykiai klostosi ir su bendraamžėmis.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE