Venoruton spray purškalas kojoms

Sekmadieniai Vilniuje nuo šiol bus vadinami sporto diena

Jau nuo gegužės 5 dienos, sekmadienio, iki pat rudens Gedimino prospektas kiekvienam vilniečiui bei miesto svečiui taps puikia laisvalaikio praleidimo zona, kurioje visi galės sportuoti, žaisti įvairiausius žaidimus ir tiesiog šauniai leisti sekmadienio popietę.

Gedimino prospekte, bus galima ne tik mokytis šokti, susipažinti su įvairiausių kovos menų technikų subtilybėmis, sudalyvauti kiekvieną kartą vis skirtinguose sveikatingumo užsiėmimuose, mankštose, bet ir su draugais ar šeima žaisti badmintoną, stalo futbolą, tenisą, išbandyti gausybę kitų pramogų, kurios kiekvieną sekmadienį bus skirtingos. Sekmadieniai Vilniuje nuo šiol bus vadinami sporto diena.

Sveikas miestas kviečia visus jau gegužės 5 d. dalyvauti naujojo projekto „Sekmadienis – sporto diena“ atidaryme. Pradžia – 10 val. Gedimino prospekto atkarpoje, esančioje prie V. Kudirkos aikštės. Čia iki 14 val. norintieji galės išbandyti įvairių sporto šakų užsiėmimus – rytų kovos menų atstovai kvies į nemokamas aikido, baraziliškojo jiu jitsu, karatė ir niat nam kovos menų treniruotes. Šventės metu vyks ir specialūs turnyrai: gatvės gimanstikos, stalo futbolo ir kiti. Vaikučiai savo jėgas galės išbandyti žaidžiant tenisą.

Gerą nuotaiką garantuos DJ Swix (Ignas Vaicekauskas), kuris jau ruošia savo geriausias plokšteles.

Tiek ir dar daugiau įvairiausių sporto bei sveikatingumo užsiėmimų nuo šiol jūsų lauks kiekvieną sekmadienį Gedimino prospekte, kuris keletai valandų virs sporto bei aktyvaus laisvalaikio zona.

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE