Venoruton spray purškalas kojoms

Šeimyninio muzikavimo festivalis muzikuojame šeimoje – 2013

Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56) gegužės 11 d., šeštadienį, 11 val., šeimyninio muzikavimo festivalis MUZIKUOJAME ŠEIMOJE – 2013, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. Dalyvauja: Kauno, Vilniaus, Kėdainių, Utenos, Anykščių, Rokiškio, Veiverių muzikuojantys šeimyniniai ansambliai. Festivalį rengia Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla. Partneriai – Kauno Menininkų namai.Įėjimas nemokamas. Kviečiame. Informacija tel. (8–37) 22 31 44, www.kmn.lt

Apie festivalį

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šių metų gegužės 11 dieną (šeštadienį) Kauno Menininkų namai svetingai pasitiks visus jau tradiciniu renginiu tapusio šeimyninio festivalio „Muzikuojame šeimoje – 2013“ dalyvius, atvykstančius iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių. Šeimyninio muzikavimo idėja skatina broliukus, sesutes, pusbrolius ir pusseseres kartu su tėvais ar net seneliais pradėti muzikuoti kartu, taip kasdienybėje atrandant kūrybinį muzikavimo džiaugsmą. Todėl šis festivalis, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti, tokiems muzikos mylėtojams suteikia progą didesnėje scenoje kartu su artimaisiais išgyventi saviraiškos džiaugsmą ir tuo džiaugsmu pasidalyti su kitais.

Festivalio iniciatoriai – Kauno Miko Petrausko mokykla, jau aštuntą kartą kviečia festivalio dalyvius susiburti į gražią šventę, kurios metu teigiamų emocijų patiria ne tik patys atlikėjai, bet ir juos ruošę pedagogai. Kadangi šis renginys – ne konkursas, čia jaukiai ir betarpiškai muzikuodami jaunieji atlikėjai įgyja sceninės patirties, jų tėveliai – muzikantai ir kitų profesijų atstovai – puoselėja savo turimus ar nuo muzikos mokyklos baigimo laikų primirštus muzikavimo įgūdžius, kartu taip stiprindami ir šeimos tarpusavio ryšius.

Šventinę nuotaiką padeda kurti ir rėmėjų įsteigti prizai geriausiai pasirodžiusiems ansambliams pagal nominacijas: gausiausias šeimyninis ansamblis, tris kartas vienijantis ansamblis, dviejų kartų ir vienos kartos ansamblis bei jauniausias festivalio dalyvis. Visiems kitiems įteikiami malonūs suvenyrai bei padėkos raštai, primenantys šventines renginio akimirkas.

TAIP PAT SKAITYKITE