Walmark

Seime vyksta ketvirtoji ligonių kasų metinė konferencija

Šiandien,  balandžio 5-ąją, Seimo rūmuose prasidėjo jau tradicine tapusi ketvirtoji metinė ligonių kasų konferencija. Šiemet išskirtinis dėmesys bus skiriamas diskusijai apie kuo geresnį privalomojo sveikatos draudimo atstovavimą visuomenės interesams. Apie tai diskutuos ne tik politikai, viešojo sektoriaus atstovai, bet ir pacientų, medikų bei akademinės bendruomenės atstovai.

Todėl šių metų VLK konferencija pavadinta „Privalomojo sveikatos draudimo vaidmuo atstovaujant viešajam interesui: tarp valstybinio reguliavimo ir konkurencijos“.

Pastaruosius kelerius metus iš eilės organizuojama VLK konferencija jau spėjo tapti tradiciniu metiniu renginiu. Kaip ir kasmet į konferenciją kviečiami pacientų organizacijų, gydymo įstaigų, farmacijos įmonių atstovai, Sveikatos apsaugos ministerijos, valstybės ir savivaldybių institucijų, aukštųjų mokyklų, ligonių kasų darbuotojai iš visos Lietuvos.

Konferencijoje pranešimą skaitys VLK direktorius Algis Sasnauskas. Bendrovės „Baltijos tyrimai“ atstovai pristatys 2012 m. pabaigoje atlikto tyrimo rezultatus, parodančius, ką gyventojai žino apie privalomąjį sveikatos draudimą ir kaip jį vertina. Taip pat bus analizuojami ir teisiniai konkurencijos bei rinkos reguliavimo aspektai, sveikatos priežiūros paslaugų vartojimo netolygumai mūsų šalyje.

Konferencija tiesiogiai transliuojama Seimo interneto svetainės  www.lrs.lt skyrelio „Renginiai“ dalyje „Seimas tiesiogiai“

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE