REXSAN

SAM kviečia teikti jungtines paraiškas Lietuvos-Japonijos mokslinių tyrimų sveikatos srityje projektams

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Japonijos medicininių tyrimų ir plėtros agentūra (AMED) skelbia kvietimą teikti jungtines paraiškas projektams „Fundamentiniai tyrimai, panaudojant klinikinius duomenis ir bioresursus, retų ir nediagnozuotų ligų, ir vėžio srityje“.

Šiuo projektu siekiama skatinti Lietuvos ir Japonijos mokslininkų partnerystę biomedicinos, sveikatos ir klinikinių tyrimų srityse, keistis žiniomis ir metodikomis. Taip pat siekiama mokslininkų, ypač ankstyvosios karjeros, mainai, papildoma prieiga prie įrenginių, išteklių, įrangos. Siektinas ir sinergetinis tyrimų bendradarbiavimo poveikis. Galiausiai, išplėstos galimybės bendradarbiauti ir paskatinti tolesnę sinergiją.

Daugiau informacijos apie kvietimą, kontaktus bei aktualius dokumentus galite rasti čia.

Primename, kad balandžio 1 dieną sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys drauge su AMED prezidentu Yoshinao Mishima nuotolinės konferencijos metu pasirašė Ketinimų protokolą dėl jungtinių mokslinių tyrimų projektų įgyvendinimo. O bendradarbiavimo memorandumas tarp SAM ir AMED dėl bendradarbiavimo vykdant jungtinius mokslinius projektus buvo pasirašytas prieš ketverius metus.

 

TAIP PAT SKAITYKITE