Nobel biocare

Rusijos parlamentas sugriežtino įsivaikinimą užsieniečiams

Rusijos parlamentas sugriežtino įsivaikinimo galimybes užsieniečiams. Priimtas įstatymas, kuriuo homoseksualų poroms ir nesusituokusiems užsieniečiams draudžiama įsivaikinti rusų vaikus.

Rusijos parlamentas antruoju svarstymu priėmė įstatymą, draudžiantį užsieniečių homoseksualų poroms ir nesusituokusiems asmenims įsivaikinti rusų vaikus. Nuo šiol tai padaryti galės tik tradicinėse šeimose gyvenantys įtėviai. Taip nusprendė žemesnieji parlamento rūmai. Pasak parlamentarų, tik taip esą įmanoma  užtikrinti vaikų saugumą.

Įstatyme numatyta, kad piliečiams iš daugiau nei dešimties šalių, kuriuose legalizuota tos pačios lyties asmenų santuoka, bus uždrausta įsivaikinti rusų vaikus net ir tuo atveju, jei įtėviai yra vieniši. Įstatymui tikriausiai pritars ir Federacijos Taryba.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tokį įstatymą pažadėjo pasirašyti dar Prancūzijai sprendžiant dėl homoseksualų santuokos legalizavimo. Jis teigė, kad tokie veiksmai prieštarauja tradicinėms rusų vertybėms.

Praėjusiais metais Rusija uždraudė įsivaikinti rusų vaikus Jungtinių Valstijų piliečiams, nors po to gauta tūkstančiai peticijų ir prasidėjo masiniai protestai.

TAIP PAT SKAITYKITE