Ditel

Radiacinės saugos centre lankysis Azerbaidžano Respublikos delegacija

Kovo 27–29 d. pagal Europos Sąjungos vykdomo dvynių projekto ,,Radiacinės saugos infrastruktūros stiprinimas Azerbaidžiano Respublikoje“ programą, Radiacinės saugos centre (RSC) lankysis Azerbaidžano Respublikos delegacija.

RSC specialistai svečius supažindins su radiacinės saugos infrastruktūra Lietuvoje, Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registro tvarkymu, veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių autorizacija, valstybine radiacinės saugos priežiūra ir kontrole, pasirengimu reaguoti į radiologines ar branduolines avarijas, gyventojų darbuotojų ir pacientų apšvitos stebėsenos sistema, radiacinės saugos privalomojo mokymo organizavimu, didelio aktyvumo reguliavimo ir paliktųjų šaltinių nustatymo organizavimo tvarka bei RSC kokybės vadybos sistema.
Pranešimus svečiams taip pat pristatys ir kitų atsakingųjų institucijų (Valstybinės sienos apsaugos tarnybos, Aplinkos apsaugos agentūros, Radioaktyviųjų atliekų tvarkymo agentūros, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos) atstovai.
Pagal numatytą delegacijos vizito programą svečiai iš Azerbaidžano lankysis Sveikatos apsaugos ministerijoje, Valstybinėje atominės energetikos saugos inspekcijoje, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie Vidaus reikalų ministerijos.

TAIP PAT SKAITYKITE