REXSAN

R. Šukys: Vidaus auditas dėl Všį „Gyvenimas džiaugsme” – nebaigtas, bet tyrimo medžiaga perduota Generalinei prokuratūrai

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Vidaus audito skyrius, vykdydamas Sveikatos apsaugos ministro R.Šukio pavedimą, atliko tyrimą dėl lėšų, kurias SAM gruodžio mėnesį skyrė VšĮ „Gyvenimas džiaugsme” projektui „Sniego parkas” finansuoti panaudojimo.

Įvertinęs Vidaus audito pateiktą medžiagą, ministras ją grąžino auditoriams tyrimui papildyti, nes auditoriai nepateikė aiškios išvados, ar vertinto projekto tikslai buvo pasiekti, o sutartis tinkamai įvykdyta. Gavęs papildomą Vidaus audito tyrimo medžiagą, ministras spręs, ar yra teisinis pagrindas išieškoti SAM skirtas lėšas, ar pripažinti, kad projektas yra įvykdytas.

Įvertinęs pateiktą pirminę Vidaus audito skyriaus tyrimo medžiagą, taip pat aplinkybę, kad tyrimo eigoje projekto vykdytojai VšĮ „Gyvenimas džiaugsme” pateikė naujus dokumentus, kurie prieštarauja ir paneigia  ankstesnes ataskaitas, teisinius ir finansinius dokumentus,  ministras nusprendė visą SAM vidaus audito skyriaus surinktą medžiagą perduoti Generalinei prokuratūrai su prašymu spręsti, ar yra pagrindas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo oficialių dokumentų klastojimo ar kitų nusikalstamų veikų padarymo.

Remigijus Bielinskas

Sveikatos apsaugos ministro patarėjas

Tel.: 861618053

E.paštas : Remigijus.Bielinskas@sam.lt

 Sveikatos ministerija

TAIP PAT SKAITYKITE