Biorythm

Poilsiautojus paplūdimyje puolė erkės

Sekmadienį į Girulius atvažiavę poilsiautojai skundėsi erkių puolimu – į paplūdimyje budinčią medikę kreipėsi dvylika vasarotojų, aptikusių ant kūno ropojančias erkes.

Šeštadienį medikų pagalbos prireikė vienam poilsiautojui. Į paplūdimį atvažiavęs žmogus netrukus pastebėjo ropojantį gyvį. Medikė jau įsisiurbusią erkę ištraukė. Sekmadienį iki pietų buvo net dvylika poilsiautojų, kurie skundėsi radę erkes.

„Viskas vyko būtent Giruliuose, ir iki pietų. Kituose paplūdimiuose nieko panašaus nebuvo“, – pasakojo Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Aleksandras Siakki. Į šį paplūdimį takas veda per mišką.

Sekmadienį pajūryje termometro stulpelis rodė 28 laipsnius šilumos. Vanduo Baltijoje įšilęs iki 18 laipsnių. „Vanduo lygus kaip stiklas“, – pridūrė Jonas Pirožnikas, vadovaujantis Palangos gelbėtojams.

Į paplūdimius suvažiavo daugybė vasarotojų. Keliems jų tokia šiluma buvo nepakeliama. Giruliuose vienas poilsiautojas ėmė skųstis skausmais krūtinės srityje. Vyras be sąmonės išvežtas į ligoninę. Melnragėje vienas poilsiautojas patyrė astmos priepuolį. Jam taip pat prireikė medikų pagalbos.

Palangoje keli žmonės susižalojo kojas, vieną poilsiautoją ištiko epilepsijos priepuolis.

TAIP PAT SKAITYKITE