Nobel biocare

Po inspektorių patikrinimo laikinai neveiks sezoninė kavinė Kaune

Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos spendimu, laikinai sustabdyta sezoninės maitinimo įmonės – kavinės „Tik bumerangu“ (Lampėdžiai, Kaunas) veikla.

Griežtas sprendimas priimtas po to, kai Kauno valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba patikrino Kauno miesto rekreacinėse zonose veikiančias sezonines maitinimo ir prekybos maisto produktais vietas ir kavinėje „Tik bumerangu“ nustatė grubių pažeidimų.
Kavinės maisto tvarkymo patalpose nebuvo šalto ir karšto tekančio vandens, patalpos netvarkingos, prie maisto produktų buvo sudėtas nenaudojamas inventorius. Šaldytuve prie žalios mėsos buvo laikomi gatavi maisto produktai, o tai galėjo sudaryti sąlygas atsirasti kryžminei taršai. Nebuvo pildomi savikontrolės žurnalai, darbuotoja dirbo nepasitikrinusi sveikatos. Rasta mėsos be įsigijimo dokumentų.
Įmonės veikla sustabdyta, nurodyta sunaikinti nesaugius produktus ir pašalinti patikrinimo metu nustatytus trūkumus. Kavinė atnaujinti veiklą galės tik po pakartotino inspektorių patikrinimo.

TAIP PAT SKAITYKITE