REXSAN

„Ostemeda” kviečia registruotis į grupę, kurioje Jūs išmoksite atsipalaidavimo ir streso įveikos technikų, padėsiančių savarankiškai ir efektyviai pašalinti kasdienio streso poveikį.

Širdies ir kraujagyslių ligos, krūtinės angina,  virškinamojo trakto negalavimai, žarnyno ir skrandžio opos, imuninės sistemos susilpnėjimas, diabetas, hipertonija, miokardo infarktas, kai kurios alergijos, nemiga, neurozės, depresija, galvos, sprando, nugaros skausmai, koncentracijos, ir kūrybiškumo sumažėjimas – ilgalaikio patiriamo streso padariniai…

…stresas išsekina psichiką bei imuninę sistemą.

Streso kaip natūralaus gyvenimo reiškinio išvengti neįmanoma, tačiau neigiamą poveikį sveikatai galime sušvelninti. Relaksacija – saugus ir efektyvus streso įveikimo bei gyvenimo kokybės gerinimo būdas.

Relaksacinė grupė

Relaksacijos pratybų teikiama nauda:

Padeda išvengti organizmo arba protinės veiklos išsekimo,
Padeda gydyti ligas, susijusias su stresu, pavyzdžiui, įtampos tipo galvos skausmus, arterinę hipertenziją, nemigą, imuninės sistemos nepakankamumą, arba jų išvengti
Padeda pašalinti liguistą nerimą bei jo psichologines ir fiziologines apraiškas.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad atsipalaidavęs žmogus aiškiau mąsto, greičiau ir geriau įsisavina informaciją, geriau valdo savo bei supranta kito žmogaus emocijas, todėl atsipalaidavimo įgūdžiai padeda pasiekti geresnių rezultatų tiek dirbant, tiek bendraujant su draugais, kolegomis ar artimaisiais.

Reabilitacijos centre Ostemeda renkama grupė, kurioje Jūs išmoksite atsipalaidavimo ir streso įveikos technikų, padėsiančių savarankiškai ir efektyviai pašalinti kasdienio streso poveikį.

Grupės trukmė: 2 mėnesiai – 8 užsiėmimai,
Intensyvumas – 1 kartas per savaitę,
Vieta – reabilitacijos centras Ostemeda,
Laikas – ketvirtadieniais 18:00-19:00,
Kaina – 20 Lt/1 užsiėmimas,
Apranga – patogi gulėjimui
Kurso pradžia – gegužės 2 d.

Informacija ir registracija telefonu 8-615-55018, 8-46-246611, info@ostemeda.lt

OSTEMEDA, UAB A. STASIULIO REABILITACIJOS KLINIKA

TAIP PAT SKAITYKITE