REXSAN

Organizuojamas seminaras „Suaugęs, o dar bijau tėvų. Noriu užaugti iš tikrųjų“

Mūsų gyvenime dažnai pasireiškia praeities šešėliai – iš tėvų namų atsinešti įsitikinimai, taisyklės, emocinės alergijos, suvokimo ir emocijų raiškos stereotipai. Kartais jie padeda, o kai kada trukdo sėkmingai gyventi ir daryti laisvus sąmoningus pasirinkimus. Mes užaugame, bet liekame prisirišę prie vaikystės autoritetų, baimių, katastrofinių lūkesčių. Tai ir trukdo mums subręsti. Mes liekame vaikai, negalintys būti laisvi ir atsakingi. O kartais galime jaustis bejėgiai – juk turėjome vaikystę, kokią turėjome, ir ką gi galime pakeisti. Taip nėra. Kiekvieną akimirką mes galime sustabdyti iš kartos į kartą persiduodančius stereotipus.

Individualiosios pischologijos institutas kviečia į šeimos rekonstrukcijos seminarą „Suaugęs, o dar bijau tėvų. Noriu užaugti iš tikrųjų“.

Šeimos rekonstrukcija suteikia mums galimybę naujai pažvelgti į savo vaikystės šeimą, į tėvus, kitus artimuosius ir padeda suprasti, kaip jie augo kaip asmenys; suprasti ne tik juos pačius, bet ir jų elgesį. Tai išlaisvina mus ir leidžia kitaip suvokti save. Atleidimo ir atsiskyrimo kely tai labai svarbu.

Šeimos rekonstrukcija – tai yra grupinio darbo metodas. Susirinkusi grupė iš pradžių dirba su savo šeimos patirtimi. Po to visos grupės dėmesys yra skiriamas savanoriui „žvaigždei“, kurio trijų kartų šeimos gyvenimas yra „rekonstruojamas“. Šiame procese dalyvauja visa grupė. Dažnai įvairias įžvalgas ir naujus suvokimus galima įgyti dalyvaujant kito žmogaus rekonstrukcijoje.

Seminaro vadovės –  VU Klinikinės ir organizacinės katedros docentė dr. Rasa Bieliauskaitė ir Druskininkų psichinės sveikatos centro psichologė-psichoterapeutė Dalė Kuzmickienė.

Abi vedėjos šio metodo mokėsi Šeimos rekonstrukcijos metodo mokymo seminarų cikle, kuriuos vedė V. Satir mokiniai, toliau dirbę ir tobulinę šią techniką.

Seminaro data: 2013 m. birželio 28-29 d.

Seminaro trukmė: 16 akad. val. Maksimalus seminaro dalyvių skaičius 15 žmonių. Seminaro kaina 320 Lt Registruotis Daugiau informacijos: info@adleris.lt

TAIP PAT SKAITYKITE