Mollers

Oralinis seksas: 10 patarimų, kaip juo mėgautis

Kai kuriems dalykams įgūdžius turime nuo pat gimimo. Vienas iš jų yra mylėjimasis. Taip pat ir oralinis seksas.

Moterys tiesiog natūraliai žino, kaip jį reikia daryti. Kaip bebūtų, tobulėjimui ribų nėra. Taigi siūlome susipažinti su esminiais gero oralinio sekso patarimais.

1. Ausys prieš burną

Tiesiog pasakykite partneriui, ką planuojate daryti, ir šis trykš iš susijaudinimo. Pašnabždėkite į ausį, kokie malonumai jo laukia – taip sukursite nuostabią laukimo nuotaiką. Norite dažniau matyti mylimąjį susijaudinusį? Pasakykite jam, kokį begalinį malonumą jutote sekso metu, galite tai padaryti ir po keleto dienų. Tik įsivaizduokite, kaip įsiaudrintų vyras tokią žinutę gavęs darbe!

2. Nepamirškite akių

Oralinio sekso metu svarbu ne tik jūsų burna, akys – taip pat. Užmegzkite akių kontaktą ir tai sustiprins ryšį tarp judviejų. Kai jausite, kad ejakuliacija visai šalia, vėl žvilgtelėkite partneriui į akis – be abejonės sustiprinsite malonumą.

3. Nepamirškite „bumbuliukų”

Neignoruokite jo „kamuoliukų” oralinio sekso metu. Iš pradžių juos tiesiog lyžtelėkite, tuomet vieną ar abu apžiokite burna, žiūrėkite partneriui į akis ir švelniai maloninkite jį. Jei matote, kad patinka, galite pabandyti sustiprinti glamones, tik būkite atsargios – tai jautri vieta, o jūs juk nenorite, kad partneris griūtų iš skausmo!

4. Veidrodis – jūsų draugas

Visi žmonės – regimosios būtybės, tad nepraleiskite progos pasimėgauti oraliniu seksu prieš veidrodį. Išbandykite tai vonioje ar tiesiog nusikabinkite veidrodį nuo sienos ir pasidėkite, kur jums patogu.  Vyrui nėra nieko seksualiau, nei matyti jus glamonėjančią jo pasididžiavimą prieš save bei atspindyje. Tas pats galioja ir jums: matydama viską veidrodyje ir pati susijaudinsite labiau.

5. Nesidrovėkite pasakyti, ko trokštate

Jeigu niekada nepasakote partneriui, kas jus priverčia degti iš malonumo, jis gali to ir nesužinoti! Svarbiausia – gera metodika. Negulėkite tylėdama, judinkite kūną, garsiau dejuokite, kai vyras priliečia ar lyžteli jautresnį tašką, padrąsinkite mylimąjį tai daryti stipriau ar švelniau… Svarbiausia –  netylėkite ir nevaidinkite orgazmo.

6. Tarpvietės džiaugsmai

Tikriausiai visi esame girdėję apie tarpvietę – tą nedidelį lopinėlį tarp varpos ir išangės. Daugumai vyrų – tai ypač jautri vieta, pamaloninsite glamonėdama ją pirštais ar liežuviu. Tenkindama partnerį oraliniu būdu, rankomis lengvai paglostykite tarpvietę, tada trumpam „sukeiskite”  – penį glamonėkite rankomis, tarpvietę – liežuviu, galite taip ir žaisti, padovanosite mylimajam nepakartojamą malonumą.

7. Drėgmė – taip pat svarbu

Drėgnas oralinis seksas – pats geriausias. Jei jaučiate, kad glamonėjant vyrą pradėjo džiūti burna, trumpam sustokite, pažaiskite partnerio varpa tarp krūtų ar rankomis, tuo tarpu leisite burnai pailsėti, atsistatyti. Beje, pasak porno žvaigždžių, truputis seilių ant vyro penio gali atrodyti labai seksualiai.

8. Nepamirškite rankų

Kur yra jūsų rankos, kai glamonėjate partnerį burna? Žaiskite su jo „kamuoliukais”, speneliais, braukite nagais vyro šlaunimi aukštyn žemyn, įdėkite pirštą jam į burną…  Paverskite seksą erotišku ir dar labiau jaudinančiu! Tas pats galioja ir vyrui, šis neturėtų pamiršti rankomis glamonėti jūsų krūtis, kojas ar kitas seksualias vieteles.

9. Priežiūra

Nepamirškite rūpintis savo seksualia vietele ir paraginkite partnerį daryti tą patį. Išbandykite braziliškąją depiliaciją ar kažką naujo savo skustuvu, tuomet galite paskatinti partnerį „apsikirpti” intymiąją zoną – tai garantuotai dovanos naujų pojūčių. Keli lašeliai eterinio aliejaus ant vidinės jūsų šlaunų pusės gali padovanoti daug jautresnius prisilietimus.

10. Mėgaukitės savimi!

Ne visoms moterims patinka glamonėti partnerį oraliniu būdu, ne visos jaučiasi patogiai, kai partneris glamonėja jas. Nors nesakome, jog verta tai daryti nenoromis, bet jei vis dėlto nusprendėte nustebinti mylimąjį – galite padaryti tai malonesniu sau būdu. Prieš oralinį seksą puikiai pagelbėti gali dušas, ypač – jei eisite drauge – tai puikus būdas nusiteikti būsimam vakarui, kartu nusiplaunat prakaitą ir atsikratant kitų nemalonių kvapų.  Jei nemėgstate atvirumo, užsidekite keletą žvakių – taip ne tik jaukiau jausitės, bet ir sukursite didesnę romantiką. Mėgaukitės savimi ir vienas kitu!

www.suaugusiems.ltTAIP PAT SKAITYKITE