Walmark

NVSC inicijuojamoje nuotolinėje konferencijoje ekspertai dalinsis įžvalgomis apie koronaviruso valdymą

Prasidedant naujiesiems 2020-tiesiems metams niekas negalėjo įsivaizduoti, jog visuomenės gyvenimas taip pasikeis, tačiau tik keletui asmenų jau „kirbėjo“ nerami mintis, kad iš Kinijos atkeliaujantys liūdni vaizdai taps realybe ir Lietuvoje. Paprastai Lietuva dėl savo geografinės padėties, visuomenės socialinių įpročių, labai aukšto vakcinavimo apimčių sugebėdavo išlikti nuošalyje įvairiausių pandemijų, tačiau šios užkrečiamosios ligos akivaizdoje krito ne viena šalis. Nuo pirmojo patvirtinto COVID-19 atvejo šalyje praėjo jau aštuoni mėnesiai ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) kviečia dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Akistata su COVID-19: ar tapsime stipresni?“.  Nuotoliniu būdu transliuojama konferencija vyks spalio 22 d., ketvirtadienį.

Savo įžvalgomis dalinsis ir atsakymų į aktualius klausimus ieškos įvairių sričių ekspertai: visuomenės sveikatos specialistai, medikai, psichologai, mokslininkai ir kt.

Konferencijoje bus diskutuojama, kaip šis virusas atkeliavo iki mūsų šalies, kaip jis gali keistis ateityje. Mokslininkai pasidalins nuomonėmis, kada galime sulaukti vakcinos ir koks galėtų būti jos poveikis. Ekspertai atkreips dėmesį į kartu su virusu sparčiai plintančias melagienas apie jį, patars, kaip atskirti moksliškai pagrįstus faktus nuo tokiais pateikiamų išsigalvojimų. Medikai pasidalins kaip tenka valdyti srautus gydymo įstaigose ir patirtimi gydant užsikrėtusius pacientus, o pastarieji – kaip jie jautėsi sirgdami COVID-19.

Konferencija bus rengiama būtent koronaviruso išpopuliarintu nuotoliniu formatu ir tiesiogiai transliuojama NVSC Facebook paskyroje.

Konferencijos pradžia – 13:30 val., Trukmė – 3val.

Renginį moderuos žurnalistas, radijo laidų vedėjas Aurimas Perednis.

Kviečiame jungtis prie transliacijos NVSC facebook paskyroje ir konferenciją stebėti realiu laiku bei sekti naujienas Facebook renginio puslapyje: http://bit.ly/NVSC-COVID-19

Renginio programa

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

 

TAIP PAT SKAITYKITE