Walmark

Norintys gauti išmoką 75 metų ir vyresni senjorai pirmuoju skiepu turi pasiskiepyti iki lapkričio 9 d.

75 metų ir vyresni senjorai, kurie planuoja pasiskiepyti ir tuo pačiu norėtų gauti  100 eurų vienkartinę išmoką turi suskubti ir pirma vakcinos nuo COVID-19 doze spėti pasiskiepyti lapkričio 8 d. (pirmadienį) arba lapkričio 9 d. (antradienį).

100 eurų vienkartinė išmoka skiriama už pilną vakcinacijos kursą, todėl, tam, kad antru skiepu senjorai spėtų paskiepyti laiku – iki lapkričio 30 d. – pirmąjį skiepą būtina gauti ne vėliau nei lapkričio 9 d. (antradienį).

Vilniuje gauti skiepą greitai ir patogiai galima beveik pusšimtyje mieste skiepijančių įstaigų. Arčiausiai namų esančią skiepijimo vietą patogiai rasite čia: https://vakcina.vilnius.lt/

100 eurų išmoką asmuo galės gauti tik vieną kartą. Vienkartinę išmoką gaus ir nepasiskiepiję, tačiau nuo rugsėjo 1 d. COVID-19 persirgę senjorai, kurie dėl COVID-19 diagnozės negali būti paskiepyti iki lapkričio 30 d., bet pasiskiepys nuo šių metų gruodžio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d.

Vienkartinę išmoką taip pat gaus ir sustiprinančiąją (trečiąją) vakcinos dozę iki 2022 metų kovo 31 d. gavę 75 metų ir vyresni gyventojai.

Teikti prašymų gauti 100 eurų vienkartinę išmoką nereikės, ji bus paskirta automatiškai. Duomenys apie vyresnio amžiaus asmenis bus tikrinami registre. Vienkartinę išmoką senjorai gaus kartu su pensija ar kita „Sodros“ mokama išmoka.

Vienkartinė 100 eurų išmoka neturės jokios įtakos skiriant asmenims kompensaciją už šildymą ar kitas išmokas. Šie pinigai nebus įskaičiuojami į asmens ar šeimos pajamas.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

 

TAIP PAT SKAITYKITE