Mollers

Nesaugias kinietiškas lėkštes gyventojai gali grąžinti „Senukų” prekybos centrui

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba š. m. liepos 25 d. pranešimu spaudai informavo vartotojus apie Lietuvos rinkoje išplatintas nesaugias kiniškas lėkštės sriubai. Šių lėkščių naudojimas gali kelti pavojų sveikatai dėl švino migracijos, joms liečiantis su maistu.

Pagal pasirašytą tarpžinybinio bendradarbiavimo susitarimą Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba keičiasi informacija su Valstybine ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos apie nesaugius gaminius, besiliečiančius su maistu.

Valstybinė ne maisto produktų inspekcija patikrino UAB „Senukai” prekybos centrą (Draugystės g. 8K, Kaunas) ir rado 4 vnt. šių lėkščių likutį. Lėkštės išimtos iš prekybos, surašytas aktas, pirkėjai atitinkamu skelbimu informuoti, kad nesaugi produkcija surenkama.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena gyventojams, „Senukų” prekybos centre pirkusiems lėkštes „Lordene” (21,5 cm, brūkšninis kodas 590413463016), kad gali jas grąžinti prekybininkams ir atgauti sumokėtus pinigus.


Maisto ir vet. tarnyba

TAIP PAT SKAITYKITE