REXSAN

Nemokamos mankštos kauniečius skatins sportuoti reguliariai

Nuo šio ketvirtadienio Nemuno saloje startuoja nuotaikingų mankštų programa „Judėk linksmai”, kurią kauniečiams ir miesto svečiams pristato sveikatingumo iniciatyva „Geros sveikatos klubas”

Gegužės – rugpjūčio mėnesiais kiekvieną ketvirtadienį nemokamos manštos vyks nuo 18.30 iki 19.30 val. Gyventojai kviečiami mankštoms rinktis Nemuno salos pievoje prie Baltojo tilto. Ši akcija rengiama jau antrus metus iš eilės.

„Geros sveikatos klubas” – tai sveikatingumo iniciatyva, skatinanti įvairias gyventojų grupes ugdytis sveikos gyvensenos kultūrą. Programa apima tokias veiklas kaip fizinis aktyvumas, sveika mityba, sveikatos

profilaktiniai patikrinimai”, – pasakojo Vidmantas Šiugždinis, vienas iš mankštų po atviru dangumi organizatorių.
Pasak V. Šiugždinio, „Geros sveikatos klubas” sėkmingai įsitvirtino viešojoje erdvėje kaip nemokamų fizinį aktyvumą skatinančių veiklų iniciatorius. Tai viena pirmųjų tokio pobūdžio iniciatyvų nemokamų mankštų renginių erdvėje pagal dalyvių skaičių.

Programos „Judėk linksmai” mankštose bus pristatomos Latina Dance, Pilates ir Zumba Dance mankštos. Šios mankštos yra nuotaikingos, jos atliekamos grojant linksmai muzikai. Taip norima parodyti, kad mankšta nėra kančia – ji gali būti naudinga pramoga bendraminčių kompanijoje, gryname ore.

Mankštų renginius ves profesionalūs sporto instruktoriai, jiems taip pat talkins aktyvią gyvenseną propaguojantys žinomi žmonės.

Mankštų grafikas Kaune:

Mėnuo Gegužė    Birželis        Liepa          Rugpjūtis
Diena  16 23 30  6 13 20 27  4 11 18 25  1 8
Valanda Kiekvieną ketvirtadienį 18.30 – 19.30 val.

Esant blogoms oro sąlygoms (lietui, audrai) renginys bus atšaukiamas, informacija skelbiama www.facebook.com/Gerossveikatosklubas ir www.gsklubas.lt ir impuls.lt

Pirmaisiais programos gyvavimo metais – 2012 m. – veikla buvo koncentruojama į visuomenės fizinio aktyvumo skatinimą. Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Šiauliuose buvo organizuotos 43 nemokamos mankštos. Bendras visuose renginiuose dalyvavusiųjų skaičius – apie 1200 žmonių.

Akcijos organizatorių informacija

TAIP PAT SKAITYKITE