Rawpowders

Naujasis ministras R. Šukys pristatytas Sveikatos apsaugos ministerijos kolektyvui

Trečiadienio popietę 15-tosios Vyriausybės vadovas Andrius Kubilius Sveikatos ministerijos darbuotojams pristatė naująjį ministrą Raimondą Šukį. Susitikime  ministerijoje  dalyvavo ir naujojo ministro pirmtakas Algis Čaplikas. Jis įteikė R. Šukiui simbolinį portfelį su sveikatos sistemos pertvarkos dokumentais, ministerijos strateginiais planais.

Premjeras Andrius Kubilius susitikime padėkojo buvusiam Sveikatos apsaugos ministerijos vadovui  A. Čaplikui už didelį darbą, pradėtą  pertvarkant sveikatos sistemą bei linkėjo naujam ministrui R. Šukiui sėkmės tęsiant reformas, gerinant vaistų prieinamumą.

„Tai žmogus, kuris turi didelę politinio darbo patirtį ir kuris įrodė, kad jo negali nei pastumdyti nei įtakoti kokie nors interesai, tai žmogus turintis aukštus atsakomybės ir sąžiningumo standartus”,- sakė pristatydamas naująjį ministrą Vyriausybės vadovas.

Naujasis ministras R. Šukys žadėjo nenuvilti  pasitikėjimo, kurį jam parodė Prezidentė ir Premjeras, o svarbiausia nenuvilti Lietuvos žmonių.

„Pigesnių vaistų, kokybiškų sveikatos paslaugų laukia Lietuvos žmonės.Tai įpareigoja tęsti darbus, kuriems pagrindus jau yra padėjęs ministerijos kolektyvas”,- sakė R. Šukys.

Naujasis sveikatos apsaugos ministras 43 metų teisininkas R. Šukys yra patyręs politikas, nuo 2000-tųjų metų trečia kadencija iš eilės  jis yra renkamas į LR Seimą. 2006-2007 m. R. Šukys buvo keturioliktosios Vyriausybės vidaus reikalų ministras. Pastaruoju metu iki paskyrimo sveikatos apsaugos ministru R. Šukys ėjo LR Seimo Pirmininkės pirmojo pavaduotojo pareigas.

Liberalų ir centro sąjungos narys R. Šukys sveikatos apsaugos ministro poste pakeitė vasario mėnesį atsistatydinusį partijos kolegą Algį Čapliką.

SAM ryšių  su visuomene skyrius,

el. paštas: samrsv@sam.lt


Sveikatos ministerija

TAIP PAT SKAITYKITE