Nobel biocare

Mokslininkai: kas antra šypsena – dirbtinė

Per savo gyvenimą Didžiosios Britanijos gyventojai nusišypso maždaug pusę milijono kartų, tačiau beveik pusė šypsenų yra dirbtinės, rodo neseniai šalyje atlikto tyrimo rezultatai, kuriais remiasi britų dienraštis „The Daily Mail”.

Ekspertų teigimu, dirbtinai šypsodamiesi mes arba norime nuslėpti, kad mums liūdna, arba apsimetame, kad mums linksma, nors taip nėra.

Tyrimo rezultatai parodė, jog britai per dieną nusišypso vidutiniškai 26 kartus, o tai yra 9490 kartų per metus ir 446 030 kartų per suaugusio žmogaus gyvenimą nuo 18 iki 65 metų. Na, o tie laimingieji, kuriems pavyksta sulaukti šimto metų, per gyvenimą nusišypso 78 tūkst. kartų.

Tačiau 47 proc. žmonių šypsenų nėra tikros, rodo šalies mastu atlikto laimės tyrimo rezultatai. Žmonės labai dažnai apsimeta esantys laimingi norėdami kam nors padaryti įspūdį arba parodyti, kad mums kas nors juokinga, nors tai netiesa.

Iš tiesų ketvirtadalis (24 proc.) tyrime dalyvavusių žmonių pripažino, kad bent kartą per dieną ar dažniau jaučiasi nelaimingi. 31 proc. būna prastos nuotaikos bent kartą per savaitę. 36 proc. žmonių sakė taip besijaučiantys bent kartą per mėnesį.

Šeši iš dešimties britų tvirtina, kad laimingiausi jaučiasi vasaros metu.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE