Nobel biocare

Moksleiviai kviečiami ieškoti sveikos gyvensenos lobių

Naudojant plačiai pasaulyje paplitusį interaktyvų „Lobių medžioklės“ (angl. Geocaching) metodą, Vilniaus, Klaipėdos ir Telšių rajono moksleiviai bus supažindinami su sveika gyvensena projekte „Sveikatiados takas“.

Pasak „Sveikatiados“ koordinatorės Sandros Navickaitės, projektas „Sveikatiados takas“, kaip ir visa „Sveikatiados“ iniciatyva, skatina moksleivius domėtis sveika gyvensena ir jos teikiamais privalumais.

„Mes ir toliau aktualizuojame sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo ugdymo svarbą mokyklose. Kas kartą ieškome vis naujų ir moksleiviams patrauklių būdų tai daryti – šį kartą naudosime „Lobių medžioklės“ (angl. Geocaching) metodą. Jis ypač interaktyvus ir žaismingas bei paplitęs daugiau nei po 100 pasaulio šalių, visuose 7 žemynuose, įskaitant Antarktidą. Todėl manome, kad tai turėtų sudominti tiek „Sveikatiados“ projekte jau dalyvaujančius moksleivius, tiek naujas mokyklų bendruomenes, kurios dar nėra mūsų iniciatyvos dalyvės“, – pasakojo S. Navickaitė.

„Sveikatiados tako“ projekto metu bus suorganizuotos 8 interaktyvios pamokos, kurių metu sveikatos srities ir „Lobių medžioklės“ specialistai apsilankys 8 atrinktose mokyklose. Jose vaikai galės praktiškai išbandyti „Lobių medžioklės“ metodą ir gauti žinių apie sveiką gyvenseną. Moksleiviai patys nustatys lobių koordinates ir pagrindinius sustojimo taškus, kur turės atlikti tam tikrus fizinius pratimus ar atsakyti į klausimus sveikatingumo tema.

„Sveikatiados tako“ komanda galės aplankyti tik 8 mokyklas, tad organizatoriai ragina visus norinčius pildyti registracijos anketas ir iki rugsėjo 23 d. siusti el. paštu info@sveikatiada.lt. Apie atrinktus dalyvius bus pranešta rugsėjo 25 d.

Daugiau informacijos:

www.bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE