REXSAN

Merginos miegodamos susijaudina nuo aromato

Misurio universiteto mokslininkai atliko eksperimentą ir išsiaiškino, kaip moterims miegant jų organizmą veikia aromatai.

„Seniai įrodyta, kad snūduriuojant smegenys veikia gerokai efektyviau, o per gilų miegą visų „mechanizmų” darbas sulėtėja, – tvirtina vedantysis specialistas Peteris Thrane‘as. – Kaip bebūtų keista, jaudinančių kvapų poveikis išlieka toks pats stiprus, kaip ir esant aktyviai smegenų veiklai”, rašoma „News of the World.”

Šis tyrimas, kuriame dalyvavo 280, 20-32 metų amžiaus moterys, parodė, kad taip vadinami meilės aromatai stimuliuoja erotinius sapnus.

Kambaryje, kur miegojo jaunos moterys, buvo įleista 10 minučių įvairių gamtoje esamų afrodiziakų kvapų.

Tas pats buvo padaryta, kai eksperimento dalyvės snūduriavo. Paskui tyrėjai palygino pojūčius, kuriuos moterys patyrė tiek giliai miegodamos, tiek snausdamos.

Paaiškėjo, kad tarp jų nebuvo didelio skirtumo, nes reakcija į šiuos pikantiškus kvapus buvo beveik vienoda. Tačiau bene labiausiai kaitinantys kraują buvo rozmarino, bergamoto ir sandalo aromatai.

O mažiausiai seksualiai jaudino kardamono ir imbiero kvapai. Tačiau mokslininkai neneigia, kad emociniam intensyvumui šie minėti aromatai daro įtaką esant bet kurioje aplinkoje.TAIP PAT SKAITYKITE