Venoruton spray purškalas kojoms

Manikiūras: populiarūs metalo spalvos skeletai

Skeleto formos nagai ir metalo (metallics) spalvų gamos nagų lakas. Tokios drąsios ir žėrinčios manikiūro tendencijos vyraus pavasario sezoną.

„Moterys kaip šarkos. Nori kad nagai blizgėtų ir žėrėtų, – sako manikiūro specialistė Vita Liutkienė. – Šį sezoną madinga skeleto – tokie labai siaurėjančios ir labai smailėjančios – formos nagai. Iš Amerikos atkeliauja metalo grupės spalvos ir atspalviai: aukso, bronzos, sidabro.”

Niujorko pavasario mados savaitėje dominavo auksinės folijos, drumzlinos rožinės, žvilgančios baltos, prislopintos pilkos bei kalkių spalvos manikiūras.

Bijančioms eksperimentuoti moterims neverta aklai sekti mados tendencijas, jos duoklę gali atiduoti jau klasika tapusiam prancūziškam manikiūrui ar raudoniems – bordo gamos atspalviams. Šį pavasarį neprašaus pro šalį ir moterys, kurios nagus lakuos blyškiomis matinėmis spalvomis ar nagų laką derins prie šį sezoną madingiausių drabužių spalvų. Manikiūro specialistai pataria pirmenybę teikti dėvimų drabužių ir nagų lako derinimo, o ne kontrasto principams.

„Nagų lako spalvos ir lūpdažio atspalvio derinimo tendencija dar nesugrįžo. Tačiau dar šiek tiek išliko nagų formos ir dažniausiai nešiojamų batų priekio formos derinimo tendencija”, – manikiūro specialistė primena, jog nereikia vaikytis madų, o didesnį dėmesį skirti savo rankų privalumams ir trūkumams. Stambesnių rankų savininkėms reikėtų vengti kvadrato ir smailios formos manikiūro, o pirmenybę teikti ovalo formos nagams.

Šiuo metu jaunos merginos dažniausiai pageidauja ilgų ir smailios formos nagų, o vyresnio amžiaus moterys pirmenybę teikia ovalo formos ilgiems ir keturkampio formos trumpiems nagams.

 Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE