Nobel biocare

Lietuvoje pradedama prekiauti trimis naujais žurnalais vaikams

Šią savaitę Lietuvą pasiekia trys nauji žurnalai vaikams su visame pasaulyje žinomais animaciniais personažais „Scooby Doo“, „Kempiniukas plačiakelnis“ ir „Tom and Jerry“. Teises leisti šiuos pramoginius ir lavinamuosius žurnalus Baltijos šalyse įsigijo Lietuvos įmonė „Media Incognito“.

Pasaulyje itin populiarių žurnalų leidyba Lietuvoje prasidėjo po labai ilgai trukusių derybų tarp „Media Incognito“, atstovaujančių leidybinius ženklus „Obuolys“ ir „Obuoliukas“, bei vienos didžiausių kino studijų pasaulyje „Warner Bros.“. „Media Incognito“ gavo išskirtines teises leisti „Scooby-Doo!“ ir „Tom and Jerry“ komiksų, užduočių, spalvinimo ir lavinamuosius leidinius. Tuo pačiu metu išleidžiama ir dar viena naujiena vaikams – komiksų ir pramogų žurnalas „Kempiniukas Plačiakelnis“. Visi šie žurnaliukai bus parduodami su aukštos kokybės firminiais žaislais.

„Džiaugiamės, kad po didelių darbų ir derybų pagaliau šie žurnalai pasiekė parduotuvių lentynas. Tikime, kad visų vaikų mylimi personažai mažiesiems padės ne tik gerai praleisti laiką, bet ir prisidės prie jų tobulėjimo, vaizduotės ir įgūdžių lavinimo. Savo produkcija siekiame, kad viename žurnale vaikas galėtų ne tik skaityti, bet ir mąstyti, lipdyti ar net konstruoti,“ – teigė „Media Incognito“ komercijos direktorius Mantas Butas.

„Tom and Jerry“ – vienas populiariausių animacinių serialų vaikams visame pasaulyje. Serialo personažai katinas Tomas ir peliukas Džeris yra tapę neatsiejama populiariosios kultūros dalimi. Lietuvoje trumpametražiai „Tom and Jerry“ animaciniai filmai yra rodomi jau porą dešimtmečių.

„Scooby Doo“ – 1969 metais pradėtas kurti serialas pasakoja apie keturis paauglius ir kalbatį šunį Skūbį Dū, kurie sprendžia paranormalias detektyvines bylas. Šių veikėjų nuotykiai buvo perkelti ir į didžiuosius ekranus tiek animaciniuose, tiek vaidybiniuose filmuose.

„Kempiniukas plačiakelnis“ – jauniausias naujausių žurnalų kompanijos narys, televizijos ekranuose pasirodęs 1999 metais, tačiau iš karto žaibiškai išpopuliarėjęs. Animacinis serialas pasakoja apie Kempiniuko plačiakelnio, jo draugo Patriko ir kitų personažų nuotykius ir gyvenimą po vandeniu.

TAIP PAT SKAITYKITE