Nobel biocare

Laikinai sustabdyta parduotuvės veikla Kupiškio rajone

Kupiškio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta individualiai įmonei priklausančios parduotuvės Subačiaus miestelyje (Biržų g. 61, Kupiškio raj.) veikla.

Reaguodami į gautą vartotojos skundą, Kupiškio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atliko neplaninį patikrinimą, kurio metu vartotojos nusiskundimai pasitvirtino – parduotuvėje buvo prekiaujama nekokybiškais maisto produktais, su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Kai kurių maisto produktų tinkamumo vartoti terminai buvo pasibaigę dar 2012 metais. Šioje prekybos įmonėje nebuvo užtikrintos greitai gendančių produktų laikymo sąlygos.
,,Parduotuvė buvo tikrinta šių metų kovo mėnesį, tačiau nepašalino trūkumų. Toliau buvo prekiaujama gyvūniniais produktais, kuriuos inspektoriai buvo nurodę sunaikinti kaip šalutinius gyvūninius produktus, prekiavo neženklintais vaisiais ir daržovėmis. Kovo mėnesį atlikto patikrinimo metu buvo nurodyta pašalinti iš prekybos 304 kg neženklintų kiaulienos ir paukštienos gaminių, tačiau tai nebuvo įvykdyta. Įmonė savo veiklą vykdo nuo 2011 m. birželio mėnesio. Per nepilnus du veiklos metus gauti 4 vartotojų skundai, kurie visi pasitvirtino. Todėl po pakartotinio patikrinimo buvo priimtas griežtas sprendimas – laikinai sustabdyti įmonės veiklą”, – komentavo Kupiškio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji specialistė Aldona Stukienė.

 

TAIP PAT SKAITYKITE