Sebamed

Kauno medikams koją pakišo farmacininkų dovana į Argentiną (papildyta)

STT toliau purto Kauno medicinos įstaigų darbuotojus. Įtariami piktnaudžiavę tarnybą nuo pareigų nušalinti jau du medicinos srities darbuotojai.

Penktadienį Kauno miesto apylinkės teismas pusei metų nuo pareigų nušalino Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) direktorę ekonomikai Virginiją Kerienę. Jai Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai pareiškė įtarimus piktnaudžiavus tarnyba.

To paties teismo nutartimi šešiems mėnesiams nuo Kauno teritorinės ligonių kasos direktoriaus pareigų nušalintas ir įtariamasis Virgilijus Šiaudikis.

Jis įtariamas mažiausiai du kartus paėmęs kyšį. Tyrimo duomenimis, V.Šiaudikis mažiausiai du kartus paėmė kyšį iš dviejų gydymo įstaigų darbuotojų, kurie užima aukštas pareigas.

Įtariama, kad viena farmacijos bendrovė padovanojo V.Kerienei ir V.Šiaudikiui turistinę kelionę į Argentiną. Su įtariamaisiais į šią šalį esą keliavo ir jų sutuoktiniai.

Įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

 Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE