Nobel biocare

Kaune – knygos „Anoniminiai alkoholikai“ pristatymas

Gegužės 15 d., trečiadienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) vyks knygos „Anoniminiai alkoholikai. Pasakojimas kaip tūkstančiai vyrų ir moterų pasveiko nuo alkoholizmo“ pristatymas. Renginyje dalyvaus AA nariai.

Šis renginys taip pat skirtas AA Lietuvoje 25-osioms įkūrimo metinėms ir Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Pirmoji anoniminių alkoholikų grupė Lietuvoje buvo suburta 1988 m. birželio 30 d. Nuo tada AA veikla mūsų šalyje buvo plečiama, rūpinamasi knygų „Anoniminiai alkoholikai“ ir „Dvylika žingsnių ir dvylika tradicijų“ vertimu į lietuvių kalbą. Šiuo metu Lietuvoje veikia 113 AA grupių. 10 lietuvių AA grupių veikia užsienyje (Airijoje, Anglijoje, JAV, Švedijoje).

Minėdami jubiliejų, AA nariai visuomenei pristato unikalų leidinį – knygą „Anoniminiai alkoholikai“. Tai pagrindinis Anoniminių alkoholikų draugijos tekstas, pirmą kartą išleistas 1939 metais angliškai, vėliau išverstas į daugelį kalbų ir išleistas milijoniniais tiražais. Pirmasis vertimas į lietuvių kalbą pasirodė 1991 m. Vėliau knyga buvo papildyta lietuvių AA narių istorijomis ir pakartotinai išleista. Dabar ir plačioji visuomenė galės susipažinti su leidiniu, daugiau sužinoti apie alkoholizmo gydymą ir Anoniminių alkoholikų draugijos veiklos principus apskritai.

„Knygoje pateikiamas pagrindinis tekstas apie AA sveikimo nuo alkoholizmo programą. Jos perduodama žinia nekinta jau daugiau nei septynis dešimtmečius. Viliamės, kad vis nauji žmonės ras šioje knygoje atsakymą bei viltį“, – nuoširdžiai tikisi knygos rengėjai ir maloniai kviečia į susitikimą Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje.

Įėjimas į renginį nemokamas.

TAIP PAT SKAITYKITE