Gudručio vaistinė

Karštis egzaminavo kardiologinius ligonius

Dėl karštų bei tvankių orų medikams gerokai padaugėjo darbo. Dažniausiai jų pagalbos šaukėsi kardiologiniai ligoniai.

Greitosios pagalbos medikams vakar buvo tikras darbymetis. Dėl intensyvaus darbų krūvio jie vos spėjo suktis, tačiau ir tai ne visada spėdavo laiku išvykti į visus iškvietimus.

Kai kuriems ligoniams greitosios medikų reikėjo laukti keletą minučių ilgiau, nes tuo metu juos kvietėsi itin daug žmonių. Tačiau Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Nijolė Dambrauskienė patikino, kad ilgiausiai tekdavo laukti 20 minučių.

Tačiau tai nebuvo skubūs iškvietimai, kai žmogaus gyvybei kyla grėsmė.

Papildomo darbo greitosios medikams pridėjo ir ligonių pervežimai iš vienos gydymo įstaigos į kitą, potrauminiai pacientai.

Pasak N.Dambrauskienės, greitąją gyventojai kvietėsi dėl paūmėjusių širdies problemų, kraujotakos galvos smegenyse sutrikimų, nes tvankią dieną padidėja organizmo poreikis deguoniui.

Greitosios medikus dažniau šaukėsi vyresnio amžiaus klaipėdiečiai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ligonių priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėja Vilija Ežerskytė pavirtino, kad vakar sulaukta daugiau pacientų nei įprastą dieną.

Tačiau gydytoja negalėjo atsakyti, ar dėl karščių, ar dėl budėjimo dienos. Mat ketvirtadieniais greitoji sveikatos sutrikimų turinčius pacientus veža būtent į šios gydymo įstaigos Priėmimo skyrių.

„Esame kardiologinė klinika, tad pas mus kasdien plūsta būtent tokie ligoniai ne tik iš uostamiesčio, bet ir viso regiono”, – pridūrė vedėja.

Bet V.Ežerskytė neatmetė galimybės, kad kardiologinių ligonių skaičių galėjo padidinti karščiai.

Į Jūrininkų ligoninę vakar taip pat buvo atvežti sergantieji plaučių uždegimais, karščiuojantys ligoniai. Pasak vedėjos, tam greičiausiai atsiliepė permainingi šios vasaros orai.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE