Nobel biocare

Jubiliejinės „Raganiukės“ teatro gastrolės pajūryje

Didžiausią repertuarą Lietuvoje turintis „Raganiukės“ teatras skelbia liepos ir rugpjūčio gastroles pajūryje. Jau tradicija tapusios teatro gastrolės aplanko pajūrio žiūrovus jubiliejinį 10-tąjį kartą. Visų pamėgtas ir pasiilgtas teatras į pajūrį grįžta su du mėnesius vyksiančiomis gastrolėmis, kurių metu teatras aplankys Juodkrantės, Palangos ir Šventosios miestus. Raganiukės teatras, kuris yra įsikūręs Vilniaus mieste, gastrolių metu suteiks progą pamatyti spektaklius ir kitų miestų gyventojams bei svečiams. Gastrolių metu teatro trupė surengs net 42 pasirodymus su spektakliais „Geras šuo Ferdis“ ir „Kouno batai“, bei teatralizuotu muzikiniu pasakų personažų koncertu.

Spektaklis visai šeimai – „Geras šuo Ferdis“ pasakoja nuotaikingą istoriją apie šunelį, taksą Ferdį, kuris labiau už viską pasaulyje troško tiesiog būti geru kiemsargiu ir apsaugoti savo kiemo gyventojus: perekšlę vištą ir viščiukus, nepaklusnųjį paršelį ir pasipūtėlį gaidį. Tik štai pasirodė gudragalvė Lapė, trokštanti pagrobti paršelį ir pakenkti visiems kiemo gyventojams.

Spektaklis „Klouno batai“ pristatys pagal J. Janušauskaitės istoriją pastatytą spektaklį apie peliukus Kukį ir Liukį, žiurkiuką Žurfą ir šikšnosparnį Prikį, kurie ruošis didžiajam cirko pasirodymui, tačiau savo keyje į sėkmę susidurs su kliūtimis, kurioms įveikti jiems prireiks ryžto ir sumanumo.

Teatralizuotame muzikiniame koncerte pasirodys visi šių spektaklių herojai – taksas Ferdis, raudonskiauterėlis gaidelis, gudruolė Laputė ir  visa cirko žvėrelių  komanda. Nuotaikingas koncertas  prajuokins ir pašokdins  tiek mažus, tiek didelius žiūrovus, pakvies visus dainuoti kartu ir gerai praleisti laiką.

Gastrolių repertuaro ieškokite adresu www.raganiuke.lt, bilietų galite įsigyti bilietai.lt sistemoje bei renginio vietoje.

 

TAIP PAT SKAITYKITE