Nobel biocare

Išvažiuojamajame LR Seimo Ekonomikos komiteto ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos posėdyje aptarta verslo priežiūros institucijų pertvarka

Šiandien Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute vyko bendras  išvažiuojamasis Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto (toliau – Komitetas) ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – Tarnyba) posėdis, kuriame aptarta, kaip Tarnyboje įgyvendinama verslo priežiūros institucijų pertvarka.

Posėdžio metu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius pristatė, kaip Tarnyboje įgyvendinamos pagrindinės minėtos pertvarkos kryptys – veiklos efektyvumo ir rezultatyvumo rodiklių dinamika, rizikos vertinimas ir išteklių valdymas. Komiteto nariai supažindinti su Tarnyboje diegiama kokybės vadybos sistema ir patikrinimų metu naudojamais kontroliniais klausimynais, vartotojų skundų nagrinėjimo ir verslo konsultavimo sistemomis, aptarti verslo priežiūros pirmaisiais veiklos metais ir mažareikšmių pažeidimų traktavimo klausimai.

Kaip posėdžio metu pabrėžė Komiteto narys Remigijus Šimašius, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba yra viena iš didžiausių šalies verslą kontroliuojančių institucijų ir per pastaruosius tris metus joje įgyvendintos pertvarkos ir verslo priežiūros organizavimo reformos gali būti pavyzdžiu, kaip pokyčiai realiai įgyvendinami ir duoda apčiuopiamų rezultatų.

Posėdžio metu buvo atsakyta į Komiteto narius dominusius klausimus apie verslo priežiūros organizavimą ir kylančias aktualijas, aptarti Seimo narių iš rinkiminių apygardų atsivežti rinkėjų klausimai.

„Džiaugiuosi, kad šis posėdis suteikė mums galimybę labai konstruktyviai, darbinėje aplinkoje pristatyti Seimo Ekonomikos komiteto nariams savo veiklą, tai kuo galime pagrįstai didžiuotis, o taip pat aptarti kylančias problemas, šių dienų aktualijas. Kadangi Ekonomikos komitetas atsakingas už parlamentinę verslo priežiūros institucijų pertvarkos kontrolę, mums labai svarbi šio posėdžio metu išsakyta komiteto narių nuomonė bei palaikymas dėl mūsų įgyvendinamų reformų, siekiamų prioritetų ir rezultatų“, – sakė Tarnybos direktorius Jonas Milius.

www.vmvt.lt

TAIP PAT SKAITYKITE