Nobel biocare

Greito maisto kavinė Alytuje priversta laikinai sustabdyti savo veiklą

Alytaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad laikinai sustabdyta greitojo maisto kavinės UAB „Gardus maistas“ veikla. Ši įmonė specializuojasi pagal klientų užsakymus išvežiodama greitojo maisto patiekalus arba parduodama juos išsinešti. Griežtas sprendimas priimtas planinio patikrinimo metu įmonėje nustačius daug grubių maisto patiekalų ruošimo ir higienos reikalavimų pažeidimų, keliančių tiesioginę grėsmę vartotojų sveikatai. 

„Patikrinimą atlikę inspektoriai nustatė, kad maistas ir stalo įrankiai laikyti nešvarioje taroje. Gamybos patalpose nebuvo rankų dezinfekavimo priemonių, tualete kartu laikomas gamybos patalpoms bei tualeto valymui skirtas inventorius. Be to, patikrinus maisto patiekalų ruošimui naudojamas žaliavas, nustatyta, kad buvo naudojami maisto produktai – kiaušiniai, grietinės ir augalinių riebalų mišinys – su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Rasta ir nebegaliojančių pusgaminių – sušaldytų „Kijevo“ kotletų, čeburekų. Atsakingi įmonės asmenys negalėjo pateikti ir šių gaminių įsigijimo dokumentų“, – komentavo Solveiga Truncienė, Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja-valstybinė veterinarijos inspektorė.

Atsižvelgiant į nustatytų pažeidimų mąstą, įmonės veikla laikinai sustabdyta, o jos savininkui paskirta administracinė nuobauda. Pasak Solveigos Truncienės, šiai įmonei veiklą atnaujinti bus leista tik tada, kai bus pašalinti visi nustatyti trūkumai, be to, nuo šiol įmonė bus įtraukta į padidintos rizikos įmonių sąrašą ir bus kontroliuojama labai griežtai.

www.vmvt.lt

TAIP PAT SKAITYKITE