Nobel biocare

Festivalio „Mes – Vilniaus vaikai“ renginiuose pasirodys per 3500 jaunų menininkų, kurie savo kūrybą dovanos mažiesiems ligoniams

Balandžio–gegužės mėn. Vilniuje vyksta jau tapes tradiciniu VII Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubų, atvirų jaunimo centrų bei moksleivių namų festivalis„Mes – Vilniaus vaikai“.

Jau įvyko festivalio teatro ir netradicinių menų dienos. Vilniaus kameriniame teatre pasirodymuose dalyvavo daugiau nei 200 jaunųjų aktorių ir cirko artistų. Vaikai ir jaunimas žiūrovams pristatė įvairaus žanro spektaklius ir mažųjų cirko artistų numerius.

Vilniaus vaikų ir jaunimo klube „Verdenė“ taip pat buvo surengtos dainų ir muzikos diena – skambėjo vaikų balsai, scenoje pasirodė daugiau kaip 300 dalyvių iš 14-os klubų ir moksleivių namų. Jaunieji menininkai džiugino žiūrovus skardžiais balsais ir muzikinių kūrinių interpretacijomis.

Šokių dienos metu Vilniaus kameriniame teatre pasirodė apie 600 jaunųjų šokėjų iš 14-os sostinės vaikų ir jaunimo klubų bei moksleivių namų, kurie pristatė savo kūrybines interpretacijas.

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubuose ir moksleivių namuose nuo mokslo metų pradžios rengiamos dailės darbų parodos – išrinkti geriausi darba, kurie nuo balandžio 30 d. iki gegužės 10 d. bus eksponuojami Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10). Šiame dailės darbų konkurse dalyvavo daugiau kaip 500 autorių, pristačiusių apie 600 darbų.

Gegužės 10 d. 14 val. Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76) vyks jau tapusi gražia tradicija vaikų darbelių mugė. Tą pačią dieną  17 val., tuose pačiuose Lenkų kultūros namuose vyks baigiamasis festivalio renginys – šventinis koncertas. Čia išvysime gražiausius pasirodymus, originaliausias šokių kompozicijas, klausysimės talentingų atlikėjų ir ansamblių.

Festivalį “Mes – Vilniaus vaikai” vainikuos sergantiems vaikams skirta akcija – klubų ir moksleivių namų ugdytiniai mažiesiems ligoniams ir vaikų globos namų auklėtiniams dovanos savo sukurtus paveikslus, rankų darbo suvenyrus su linkėjimais, rodys spektaklį. Akcija vyks gegužės 15 ir 17 d. vaikų ligoninėse ir vaikų globos namuose.

 

Daiva Savickienė, tel. 211 23 36, vrt@vilnius.lt

TAIP PAT SKAITYKITE