Biorythm

Faktai apie nudistus: mitai ir tikrovė (N-18)

Ką žinote apie nudistus? Apie tikrus nudistus, o ne tuos, kurie padauginę alkoholinių gėrimų, tiesiog nori nusimesti drabužius. Manote, kad jie turi šiek tiek ekscibionizmo savybių? Kad ėjimas į nudistų pliažą – tai preliudija į grupinį seksą? Jūsų dėmesiui atsakymai į rūpimus klausimus.

1. Visi nudistai skiriasi nuo kitų seksualiniu aktyvumu?

Pasitaiko tokių atvejų. Tarkim, vyrukas netyčia užklysta į moterų pliažą. Teko matyti, kaip vargšelis kankinosi su savo peniu! Iš pradžių mėgino smėliu užpilti, paskui nusprendė nuskandinti savo seksualumą jūroje.
Bet ko jis tik nedarė, o penis – vis tiek erekcijos būsenoje. Tačiau tokia situacija greičiau išimtis nei taisyklė. Tikri nudistai žiūri į nuogą kūną ir nesijaudina. O už pernelyg didelį seksualinį aktyvumą paplūdimyje aplinkiniai gali jus ir išmesti, kad nesuterštumėte sąžiningo ir doro tikro nudisto vardo.

2. Visi nudistai – gražuoliai ir gražuolės?

Nieko panašaus! Nudistų paplūdimyje galima sutikti ką nori: plaukuotus ir nelabai, storus, liesus, garbanotus. Juos visus vienija vienintelis dalykas – vidinė laisvė apsinuoginus.

3.Į nudistų paplūdimius renkasi tik suaugę žmonės?

Ne. Tarp nudistų labai daug porų su vaikais. „Iškrypimas – ne nuogas kūnas, o požiūris į kūną kaip į seksualinį objektą”, – sako nudistai.

4. Visi nudistai – iškrypėliai? Arba turintys slaptą polinkį į ekshibicionizmą?

Ne. Tikri nudistai visiškai psichiškai sveiki žmonės. Ir jokio neįveikiamo poreikio demonstruoti savo kūną jie nepatiria. Be to, tarp nudistų yra labai populiarus sveikas seksualinis aktyvumas, o jų požiūris į visokias seksualines akcijas yra labai santūrus.

5. Nudistai – aseksualūs?

Ne. Tarp nudistų yra ir šeimos žmonių, ir vienišių. Yra net daugiavaikių šeimų ir neturinčių vaikų. Vieni nudistai mėgsta, pavyzdžiui, oralinį seksą, o kiti – kategoriškai nusistatę prieš.

Tikri nudistai – paprasti žmonės. Todėl nereikėtų daryti kažkokių paralelių tarp sekso ir nudizmo.

Таi kur nudizmo esmė? „Laisvė ir noras susilieti su gamta!” – atsakytų bet kuris nudistas.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE