REXSAN

„Blogos mergaitės” pagal Zodiako ženklus

„Bloga mergaite” ar furija galima pavadinti savo draugę, nusprendusią pavilioti jūsų vyrą ar draugą. Taip pat ja gali tapti anyta ar viršininkė. Nuo šių dviejų moterų gana dažnai priklauso ne tik jūsų šeimyninis gyvenimas, bet ir sėkmė profesinėje veikloje. Kokius išsirinkti kovos ir gynybos metodus nuo klastingų ir pikčiurnų moterų, jums gali padėti šis horoskopas.

Ugnies stichijos „blogos mergaitės”

Jos stengiasi bet kokia kaina gauti nepriklausomybę. Nepaisant to, kad iš šalies jos atrodo stiprios asmenybės, tačiau neretai jas apima ir silpnumo akimirkos. Šios stichijos atstovės paprastai stengiasi palikti žmonės baimės įspūdį, tačiau iš tiesų jos kuria tik tokį įvaizdį. Šiai stichijai priklauso šių Zodiako ženklų atstovės: Avinas, Liūtas, Šaulys.

Avinas

Ji – puiki psichoanalitikė, sugebanti įkišti nosį į savo pavaldinių širdį ir ją draskyti. Todėl reikėtų vengti atvirauti su šio ženklo atstovėmis. Paprastai ji ištirpsta, jei pavaldinys ima jai įsiteikti ar net pataikauti. Todėl tegul jūsų sakomi komplimentai jai bus geras balzamas: girkite dažniau jos išvaizdą, ypač figūrą, drabužius ir t.t., bet stenkitės artimai nesusibičiuliauti.

Liūtas

Šio ženklo „bloga mergaitė” – labai pavydi ir tiesiog negali pakęsti, kai kitiems sekasi. Ji paprastai nori būti visų įvykių centre O jei kuri nors iš jos draugių ar kolegių pasiekia aukštumų darbe ar asmeniniame gyvenime arba tiesiog nusiperka naują madingą drabužį anksčiau nei ji, tai ši „bloga mergaitė” atsiskleidžia visu gražumu ir tampa panaši į turgaus prekeivę. Taip pat jai patinka silpnų ir kvailokų moterų draugija, kad galėtų būti aukščiau jų ir pademonstruotų savo pranašumą.

Šaulys

Tai beveik neturinti kompleksų „bloga mergaitė”. Sugebanti įtraukti į savo vilionių pinkles gana patiklius ir net naivius vyrus. Jai neegzistuoja jokios visuomenėje priimtos normos. Jos beveik neįmanoma įtikinti, juo labiau pakeisti jos principų ar nuostatų, nes laikosi įsikabinusi savo nuomonės visomis keturiomis. Beje, iš bet kurios situacijos ji išeina nugalėtoja.

Oro stichijos „blogos mergaitės”

Šiai stichijai priklausančių moterų sunkus ir kartais net nepakenčiamas charakteris paprastai neatsiejamas nuo jų nelaimingo asmeninio gyvenimo, kai patenka į kažkieno gudriai paspęstus spąstus. Tada visas savo negatyvias emocijas ir išgyvenimus išlieja ant nekaltų žmonių Tai – Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio Zodiako ženklų atstovės.

Dvyniai

Šio ženklo „blogos mergaitės” meta iššūkį visuomenės nuomonei bei skoniui ir nepripažįsta jokių autoritetų. Joms egzistuoja tik savo „aš” ir su kitų nuomonėmis net nemėgina taikstytis.

Svarstyklės

Tai tikrų tikriausia intrigų meistrė. Ji labai protinga, sumani ir išradinga vilioklė. Šio ženklo atstovės nebijo varžovių ir tų, kurios gali kažką padaryti ar net susidoroti su jomis.

Vandenis

Šio ženklo „bloga mergaitė” – mėgstanti aukštai skraidyti paukštytė. Jai nepaprastai patinka laisvė ir savotiškas moralės supratimas. Draugės paprastai pavydi savo partnerių šio ženklo atstovėms, kadangi jos sugeba išskirti ar net pavilioti vyrą net ir iš pačios tvirčiausios poros. Įdomiausia tai, kad nuo jų pačių beveik niekas nepriklauso.

Vandens stichijos „blogos mergaitės”

Tai pačios pavojingiausios ir nenuspėjamos moterys. Jos paprastai pasiekia visko, ko tik panori ir bet kokiomis priemonėmis. Norėdamos įvilioti į savo pinkles joms patikusį vyrą, Vandens stichijos „blogos mergaitės” paleidžia į darbą savo pagrindinį ginklą: seksualumą ir erotinį patrauklumą.

Vėžys

Jai būdinga apgaulinga išvaizda. Iš pažiūros atrodo arba sentimentali moteris, arba gera draugė. Tačiau iš tikrųjų visa jos jėga slypi paprastume. Karjeros laiptais dažnai kyla lipdama per kitų galvas. Norėdamos užkariauti draugės vyrą, jos mėgsta vadovautis šia nuostata: „visos priemonės geros”. Jai neegzistuoja nei ribos, nei saikas, nei gėda.

Skorpionas

Pakankamai godi ir viską apskaičiuojanti būtybė. Užtat gali pasigirti nemoterišku protu ir seksualumu. Be to, jai netrūksta ir romantiškumo. Skorpionė gana lengvai įgyja „aukos” pasitikėjimą. Tačiau jos kėslus pamato pavėluotai, kai spąstai užsidaro. Tada belieka stebėtis ir gūščioti pečiais, kaip draugės vyras akimirksniu tapo ryžtingos ir gudrios būtybės sutuoktiniu.

Žuvys

Šio ženklo atstovės – protingos ir jausmingos, pasižyminčios hipnotizuojančiomis savybėmis. Greitai įsimyli, tačiau neskuba įsipareigoti ir nėra lengvabūdės. Gyvenime, kaip ir buityje, jos nepraktiškos, tačiau vyrų akyse atrodo ne šiaip sau patrauklios, o tiesiog nepakartojamos.

Žemės stichijos „blogos mergaitės”

Šios stichijos blogietės, panašu, tikri vėžliai – lėtapėdės ir gana tingios, tačiau ramios ir santūrios. Jų magnetizmas ir žavesys slypi proto gilume. Jos mėgsta filosofuoti bet kokiomis temomis. Šiai stichijai priklauso Jaučio, Mergelės ir Ožiaragio Zodiako ženklų atstovės.

Jautis

Šio ženklo atstovės – tikros kolekcionierės. Jos renka viską iš eilės, kas tik papuola po ranka: knygas, paveikslus, bet labiausiai mėgsta kolekcionuoti pinigus ir vyrus. Laikosi savo nuomonės: kuo daugiau, tuo geriau. Tačiau labiausiai bijo, kad gyvenimas neiškrėstų piktų pokštų.

Mergelė

Ji turi aštrų ir „nuodingą” liežuvį. Žodžiu, kietas riešutėlis. Kaip sakoma, mėgsta žarstyti žarijas svetimomis rankomis. Bet kurioje kompanijoje ji manipuliuoja kitais žmonėmis ir nori, kad visi paklustų jos nuomonei ir įgeidžiams.

Ožiaragis

Šio ženklo „blogų mergaičių” mėgstamiausias užsiėmimas jaustis nesvarumo būsenoje. Pagal savo charakterį Ožiaragis – tikrų tikriausias terminatorius su sijonu. Ji negali ilgai būti vienumoje. Todėl labai greitai randa sau tinkamą kandidatūrą ir, paprastai, ilgam nusiramina, kol jos vėl neapima polėkis skraidyti laisvu kritimu.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE