Nobel biocare

Bandyta papirkti VVSPT darbuotoją

Įtariama, kad 2009-ųjų pabaigoje vienai iš maisto papildus registruojančių Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos (VVSPT) Leidimų ir licencijavimo skyriaus darbuotojų bandyta duoti kyšį. Atsivertusi pareiškėjo pateiktus dokumentus ji rado voką su 500 litų kupiūra.

Apie šį faktą nedelsiant buvo informuota Specialiųjų tyrimų tarnyba, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šių metų kovo pradžioje Vilniaus apygardos prokuratūra ikiteisminį tyrimą nutraukė motyvuodama tuo, kad nesurinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančių pareiškėjo, pateikusio dokumentus, tarp kurių rastas vokelis su pinigais, kaltę.

VVSPT direktorius Vytautas Bakasėnas prisipažino didžiuojąsis, kad į šį nemalonų įvykį buvo laiku ir tinkamai sureaguota. „Galime džiaugtis, kad VVSPT dirba žmonės, kuriems nekyla abejonių, kaip pasielgti tokiu atveju – garbingai, dorai, kaip ir dera valstybės tarnautojui, gerbiančiam save ir savo kolektyvą”, – sako VVSPT direktorius.

Tuo pačiu V. Bakasėnas nori paraginti interesantus, kurie kreipiasi į VVSPT ir jai pavaldžias įstaigas dėl tam tikrų administracinių paslaugų, būti sąmoningais – nesiūlyti darbuotojams kyšių ir kitaip nepažeisti įstatymų. „Tik bendros pastangos užtikrins efektyvią kovą su korupcija”, – įsitikinęs jis.

 Sveikatos priež. tarnyba

TAIP PAT SKAITYKITE