REXSAN

Antikorupcinė SAM linija: nemokamas telefonas 8 800 66 004

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) pradėjo veikti pasitikėjimo telefonas. Lietuvos gyventojai, paskambinę nemokama linija tel. 8 800 66 004, gali anonimiškai pranešti apie korupcijos atvejus sveikatos priežiūros įstaigose.

„Apklausos rodo, kad Lietuvos piliečiai nepakankamai pasitiki sveikatos apsaugos sistema. Iš lūpų į lūpas keliauja pasakojimai apie tai, kokį „kyšį“ kam ir kada duoti. Prašau pilietiškumo: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami mūsų antikorupcine telefono linija. Jūsų informacija neliks be dėmesio, kiekvieną atvejį nagrinėsime – juk tik bendromis pastangomis įmanoma įveikti korupcijos virusą“, – pabrėžia sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis. Pasak ministro, nemokamas, anoniminis pasitikėjimo telefonas į nacionalinę sveikatos apsaugos sistemą įneš daugiau kontrolės, skaidrumo ir atsakomybės.
Jeigu iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar kita forma susidūrėte su korupcija asmens sveikatos priežiūros įstaigose, paskambinkite nemokamu telefonu 8 800 66 004 ir sekite nurodymus. Jūsų skambutis – anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Jeigu Jums skambinant kovos su korupcija specialistai negalės atsiliepti, Jūsų pranešimas bus įrašytas. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

SAM Ryšių su visuomene skyrius

TAIP PAT SKAITYKITE