Birželio 26d. Sekmadienis

RSS

Jeigu norite gauti mūsų naujienas RSS kanalu, prašome pasirinkti kategorijas iš sąrašo.

Užsiprenumeruoti naujienas labai paprasta, nes visos RSS peržiūros programos veikia panašiai - paspaudus ant nuorodos įvedamas kanalo adresas, o instaliuota arba interneto naršyklės palaikoma programa ima periodiškai siūsti naujienas į jūsų kompiuterį- tereikia jas perskaityti. Gaunamą informaciją galima grupuoti į kategorijas, perskaitytas ar nedominančias žinutes - paslėpti ar ištrinti.

RSS kanalu informacija teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks kitas gaunamos informacijos naudojimas ir platinimas be raštiško Manosveikata.lt administratoriaus leidimo yra draudžiamas. Gavus leidimą, draudžiama redaguoti ar keisti pateikiamos informacijos tekstą ir nuorodas.

Kas yra RSS?

RSS (angliškai "Really Simple Syndication") – tai speciali technologija, skirta iš įvairių interneto šaltinių (naujienų ir specializuotų tinklalapių, blog`ų) surinkti ir susisteminti naujausią informaciją. RSS surinktos informacijos peržiūrai naudojamos specialios programos - RSS Reader, FeedDemon ir kitos, kurias reikia atsisiųsti ir instaliuoti kompiuteryje. Kai kurios interneto naršyklės pačios gali rinkti ir atvaizduoti RSS informaciją – tai Firefox, Opera, Internet Explorer 7 ir kitos. Tuomet nieko papildomai instaliuoti nereikia, tik paspausti oranžinį RSS mygtuką.

RSS technologija leidžia sekti jums įdomią informaciją ir gauti naujienas neužeinant į interneto puslapį. Paskelbta naujiena iš karto pasirodo jūsų RSS informacijos kanale - nurodomas straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei paskelbimo data. Jeigu informacija sudomina ir pageidaujama sužinoti daugiau, spaudžiama nuoroda ir tinklapyje atverčiamas visas straipsnis.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9