Birželio 26d. Sekmadienis

"Premium" paspirtukai už puikią kainą
5212

Daugiau informacijos: www.minklengvai.lt

Lauksime Jūsų skambučių ir mielai leisime dviračius ir paspirtukus išbandyti. Dviratį ar paspirtuką nemokamam pabandymui atvešime į kurį miestą Lietuvoje. Be jokių įsipareigojimų pirkti. Sutarsime palankiausią Jums apsilankymo laiką ir dviračių bei paspirtukų atstovas suteiks visą reikalingą informaciją.

Kai kuriuos elektrinių dviračių modelius turime pas save sandėlyje. Paskambinkite, ir informuosime, kokius modelius turime ir kokių laukiame atvykstančių. Jei Jūsų norimo modelio, spalvos ar dydžio dviračio neturėsime vietoje, per savaitę pristatysime iš gamyklos Vokietijoje. Dviratį atvešime į kurią vietą Lietuvoje, surinksime, patikrinsime, apmokinsime naudotis. Paspirtukus dažniausiai prekyboje turime visus, tik pasiteiraukite dėl turimų spalvinių variantų.

MINKLENGVAI KOMANDA- IŠSKIRTINIS KLEEFER PASPIRTUKŲ PLATINTOJAS PABALTIJO REGIONE. TAIP PAT ELEKTRINIŲ DVIRAČIŲ KALKHOFF BEI EGRET ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ ATSTOVAS. JAU 7-IS METUS DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI PASIŪLYTI TIK IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS PRODUKTUS IR SERVISĄ.

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9