Rugsėjo 29d. Antradienis

Odontologijos klinika "Odontėja" - gražių šypsenų namai
9554

Vilniaus Senamiestyje įsikūrusioje Klinikoje Odontėja Jūsų lauks malonus aptarnavimas, puikūs ir profesionalūs savo srities specialistai, turintys ilgą darbo patirtį ir gerai išmanantys savo darbą bei geras kainos ir kokybės santykis. Gydytojai pasistengs, kad odontologinėje kėdėje nebūtumėte įsitempę, jaustumėtės patogiai, o procedūros praeitų maloniai. Kvalifikuoti klinikos gydytojai dirba su kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis, gydymui taiko šiuolaikines technologijas ir įrangą.

Klinikoje Odontėja teikiamos dantų ir dantų kanalų gydymo, estetinio plombavimo, dantų implantavimo, šalinimo ir protezavimo paslaugos, vaikų dantų gydymas.

Odontėjos klinikos specialistai akcentuoja ir ypatingą dėmesį skiria profesionaliai ir individualiai burnos ertmės higienai bei profilaktikai. Sėkmingai gydo įvairaus amžiaus vaikus, pradedant nuo 2,5 metų ir vyresnius. “Odontėjoje” galite pasinaudoti ligonių kasų kompensacija silantams, vaikų iki 18 metų protezavimui bei senjorų protezavimui.

Atlikus reikalingą gydymą, pacientai apmokomi teisingos individualios burnos ertmės higienos, parenkamos dantų priežiūros priemonės, tokios kaip tarpdančių šepetėliai, tarpdančių siūlas, vieno danties šepetėlis ar liežuvio valiklis.

Reguliarus apsilankymas pas specialistus turėtų tapti įpročiu tiems, kurie brangina savo sveikatą ir gražią šypseną.
Skirkite laiko prevencijai dabar ir sutaupykite laiko ir pinigų ateityje !

Laukiame Jūsų klinikoje „Odontėja“ !

Daugiau informacijos: http://www.odonteja.lt

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9