Spalio 20d. Penktadienis

Nudilusių dantų atstatymas
4129

Turbūt nėra nė vieno, kuris paneigtų, jog plati švytinti šypsena tarsi raktas atveria duris ten, kur, rodos, patekti neįmanoma. Besišypsančiam žmogui lengviau ne tik pasiekti trokštamų tikslų, bet ir užkariauti aplinkinių širdis. Tačiau ką daryti, kai šypsotis baisu dėl nudilusių ar nulūžinėjusių dantų?

Estetinis dantų restauravimas – tai ir gydomoji, ir grožio procedūra vienu metu. Jos metu maksimaliai išsaugomi danties audiniai, jie išlieka gyvybingi. O svarbiausia, kad taip plombuoti dantys niekuo nesiskiria nuo natūralių. Odontologas ne tik sutaiso dantį, bet ir sluoksnis po sluoksnio plombuodamas atitinkamos spalvos ir skaidrumo medžiagomis, padaro jį identišką natūraliems.

Su amžiumi dantys dėvisi, dyla jų paviršiai, todėl pakinta sąkandis, jis tampa netaisyklingas, o tai dar labiau skatina dantų dėvėjimąsi. Plombuojant krūminius dantis, atkuriamos visos danties anatominės struktūros – vagelės ir kauburėliai, kurie labai svarbūs kokybiškam kramtymui bei taisyklingam sąkandžiui. Taikant estetinį plombavimą galima “pajauninti” dantis, pakoreguoti nuo amžiaus pakitųsį sąkandį.

Taikant kompleksinį gydyma neretai tenka kreiptis ir į Ortodontus.

Ortodontija tai specializuota odontologijos šaka, apimanti dantų padėčių, žandikaulių augimo, sąkandžio koregavimą, diagnozavimą, prevenciją.

Dažniausiai pasitaikančios problemos:
• Ne vietoje išdygę dantys
• Kreivi dantys
• Susigrūdę dantys
• Gilus sukandimas
• Atviras sukandimas
• Asimetriškas sukandimas ir veidas
Apatinio žandikaulio sąnario problemos

Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl nusprendus susigražinti savo šypseną reikėtų kreiptis į specialistus ir aptarti gydymo eigą.

Daugiau informacijos: www.ozoklinika.com

www.gentleday.lt

www.gentleday.lt

Gentle Day® - aukščiausios kokybės higieniniai įklotai.
www.ozoklinika.com

www.ozoklinika.com

Implantacija, protezavimas, gydymas, balinimas, burnos higiena
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Allium 171016 Allium 171016 Allium 171016 Allium 171016 Allium 171016