Birželio 26d. Sekmadienis

Celiulito naikinimas ir kūno modeliavimas
8224

Tai pirmasis neinvazinis kūno formų dailinimo metodas, kurio veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Ka tai reiškia Jums? Ogi norinčios atsikratyti celiulito ir pageidaujančios dailesnių formų, dabar gali pasiekti rezultatus be chirurginių procedūrų ir be jokio diskomforto. Tai ne stebuklai, o tiesiog mokslo pažanga!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

VelaSmooth™ (VelaShape™) yra pirmoji ir vienintelė technologija, suderinanti net 4 veiksnius: vakuuminę ir masažo terapiją su infraraudonųjų spindulių energija ir bipoliniais radijo impulsais. Mechaninė manipuliacija ir giluminis įšildymas paveikia poodinius audinius, čia pradeda vykti riebalų skaidymo ir odos atjauninimo procesai. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tokia procedūra sumažina apimtis, tuo tarpu pokyčiai matomi ir odos paviršiuje, kur nyksta celiulito nelygumai, o oda pastebimai stangrėja – tai rezultatai, kurių iki šiol nebuvo pavykę pasiekti jokiais kitais neinvaziniais metodais.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu vakuuminiu aplikatoriumi veikiamas odos plotas. Įsiurbtas audinys atsiduria tarp bipolinius radijo dažnius siunčiančių elektrodų, kurie skleižia šilumą net iki 15 mm gylio. Tuo pat metu infraraudonieji spinduliai pasiekia 3 mm gylį. Ši kombinuota energija paveikia poodinį sluoksnį, kur yra jungiamasis audinys, sudarytas iš pertvarų. Būtent jose susikaupia laisvos riebalų ląstelės. Kuo šios pervaros siauresnės ir tvirtesnės, tuo mažesnis riebalinis sluoksnis ir celiulito įdubimai odos paviršiuje. Kombinuota energija smarkiai sušildo audinius, todėl aktyvuojami šios matricos stangrumą lemiantys baltymai kolagenas ir elastinas. Be to, vakuuminis masažas gerina medžiagų cirkuliaciją, todėl riebalų ląstelėms tiesiog nebėra kur kauptis ir riebalinis sluoksnis nyksta.Todėl mažėja apimtys, išryškėja kūno kontūras, oda tampa stangresnė ir lygesnė.

Daugiau informacijos: http://www.skinny.lt

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9