Gegužės 27d. Trečiadienis

THIOGAMMA TURBO-SET (Ac.alpha lipoicum), 600 MG/50 ML N10, Worwag Pharma GmbH&Co,KG

Veiklioji medžiaga Ac.alpha lipoicum
Dozuotė 600 MG/50 ML N10
Gamintojas Worwag Pharma GmbH&Co,KG
THIOGAMMA® Turbo-Set

Veiklioji medžiaga - alfa lipoinės rūgšties meglumino druska

SUDĖTIS

Veiklioji medžiaga Buteliuke (50 ml injekcinio tirpalo) yra 1167,7 mg alfa lipoinės rūgšties meglumino druskos (atitinka 600 mg, t.y. 12 mg/ml alfa lipoinės rūgšties). Pagalbinės medžiagos Megluminas, makrogolis 300, injekcinis vanduo.

PAKUOTĖ

Originalios pakuotės 10 buteliukų (po 50 ml injekcinio tirpalo) ir 10 šviesai nepralaidžių maišelių.

Alfa lipoinė rūgštis yra medžiaga, kuri susidaro vykstant metabolizmui organizme ir turi įtakos kai kuriems jame vykstantiems metaboliniams procesams.

Woerwag Pharma GmbH & Co. KG Calwer Str. 7 71034 Boeblingen Phone: 07031/ 620 4-0, fax: 07031/ 620 4-31

Gamintojas

Impfstoffwerk Dessau-Tornau GmbH, Streetzer Weg 15a, 06862 Rodleben

Vartojimas

Šis vaistas vartojamas cukrinio diabeto sukelto nervų pažeidimo (diabetinės polineuropatijos) nulemtiems jutimų sutrikimams gydyti.

KONTRAINDIKACIJOS

Kada negalima vartoti Thiogamma® Turbo-Set? Thiogamma® Turbo-Set vartoti negalima, jei padidėjęs organizmo jautrumas alfa lipoinei rūgščiai.

Kokios atsargumo priemonės yra būtinos nėščiosioms? Ar saugu vartoti Thiogamma® Turbo-Set nėštumo laikotarpiu, nežinoma, todėl pastojusi moteris apie tai turėtų pasakyti gydytojui, kuris nuspręs, ar tęsti gydymą šiuo vaistu. Pastojus toliau vartoti Thiogamma® Turbo-Set galima tik gydytojui nurodžius.

Kokių atsargumo priemonių reikėtų žindyvėms? Ar alfa lipoinės rūgšties išsiskiria į motinos pieną, nežinoma, todėl žindyvėms nereikėtų vartoti Thiogamma® Turbo-Set.

Kokių atsargumo priemonių reikėtų vaikams? Vaikams ir paaugliams nereikėtų vartoti Thiogamma® Turbo-Set, kadangi nėra jų gydymo šiuo vaistu klinikinės patirties.

Atsargumo priemonės ir perspėjimai

Kokios atsargumo priemonės yra būtinos? Alfa lipoinė rūgštis sudaro mažai tirpius kompleksus su angliavandenių molekulėmis (pvz., levuliozės tirpaluose). Šio vaisto infuzinis tirpalas nesuderinamas su gliukozės tirpalu, Ringerio tirpalu ir tais tirpalais, kurie reaguoja su SH (sulfhidrilo) grupėmis arba disulfido tilteliais.

Kokios atsargumo priemonės yra būtinos vairuojant, dirbant su technika ar kitokius pavojingus darbus? Specialių atsargumo priemonių nereikia.

Sąveika su kitomis medžiagomis Kurie kiti vaistai keičia Thiogamma® Turbo-Set veikimą ir kokios atsargumo priemonės yra būtinos šį vaistą vartojant kartu su kitais? Pažymėtina, kad žemiau pateikta informacija gali tikti ir neseniai vartotiems vaistams. Nepaneigta galimybė, kad, kartu vartojant Thiogamma® Turbo-Set, gali susilpnėti arba nepasireikšti cisplatinos poveikis. Thiogamma® Turbo-Set gali sustiprinti insulino ar geriamųjų vaistų nuo cukrinio diabeto gliukozės koncentracijos kraujyje mažinamąjį poveikį, todėl ją patartina dažnai tikrinti, ypač pradedant vartoti šį vaistą. Pavieniais atvejais, gydytojui nurodžius, gali tekti mažinti insulino arba geriamųjų vaistų nuo cukrinio diabeto dozę, kad nepasireikštų hipoglikemija (gliukozės koncentracijos kraujyje sumažėjimas).

Kokių stimuliatorių, maisto produktų ir gėrimų reikėtų vengti? Gydantis Thiogamma® Turbo-Set, griežtai draudžiama gerti alkoholinius gėrimus, kadangi alkoholis ir jo skilimo produktai silpnina alfa lipoinės rūgšties gydomąjį poveikį.

Dozavimas, vartojimo būdas ir trukmė

Thiogamma® Turbo-Set vartojamas kaip aprašyta žemiau, išskyrus atvejus, kai gydytojas nurodo kitaip. Šių nurodymų prašome laikytis, kadangi kitaip reikiamas Thiogamma® Turbo-Set poveikis nepasireikš. Kokiomis dozėmis ir kaip dažnai vartoti Thiogamma® Turbo-Set? Jei dėl sunkios diabetinės polineuropatijos jutimai sutrikę sunkiai, iš pradžių (2-4 savaites) vartojama 600 mg alfa lipoinės rūgšties (1 Thiogamma® Turbo-Set buteliuko turinys) per parą. Vėliau vartojama 300-600 mg alfa lipoinės rūgšties per parą (tabletės, plėvele dengtos tabletės arba kapsulės). Kaip ir kada vartoti Thiogamma® Turbo-Set? Šis vaistas vartojamas lėtai į veną. Buteliuko turinys suvartojamas trumpos infuzijos būdu ne greičiau kaip per 30 min. Infuzuojama tiesiai iš buteliuko naudojantis standartinėmis infuzinėmis priemonėmis ir pakuotėje esančiu šviesai nepralaidžiu apsauginiu maišeliu. Veiklioji medžiaga yra jautri šviesai, todėl buteliuką reikėtų išimti iš dėžutės tik prieš pat infuziją. Būtina užtikrinti, kad infuzija truktų bent 30 min. Perdozavimas ir kitos vartojimo klaidos Ką daryti pavartojus per didelę Thiogamma® Turbo-Set dozę? Apsinuodijimo alfa lipoine rūgštimi atvejų neaprašyta. Atsižvelgiant į šio vaisto veikimo pobūdį, perdozavimas neturėtų sukelti apsinuodijimo. Ką daryti norint laikinai nutraukti arba anksčiau laiko baigti šio vaisto vartojimą? Jei norite laikinai nutraukti arba anksčiau laiko baigti šio vaisto vartojimą, prašome pasikonsultuoti su gydytoju.

ŠALUTINIAI POVEIKIAI

Kokių šalutinių poveikių gali pasireikšti vartojant Thiogamma® Turbo-Set? Kartais po greitos injekcijos į veną atsiranda spaudimo galvoje pojūtis ir susilpnėja kvėpavimas, tačiau šie sutrikimai praeina savaime. Gali pasireikšti lokalių (injekcijos vietos) ar viso organizmo alerginių reakcijų: niežulys, paraudimas, net šokas. Pavieniais atvejais atsirado raumenų spazmų, dvejinimasis akyse, smulkių kraujosruvų odoje (purpura), sutriko trombocitų funkcija (pasireiškė trombopatija). Vartojant šį vaistą, gali padidėti gliukozės sunaudojimas audiniuose ir dėl to pavieniais atvejais sumažėti jos koncentracija kraujyje. Jei pastebėjote aukščiau nenurodytą šalutinį poveikį, apie tai prašome pasakyti gydytojui arba vaistininkui. Kokių priemonių reikėtų imtis pasireiškus šalutiniam poveikiui? Pasireiškus aukščiau nurodytam šalutiniam poveikiui, daugiau Thiogamma® Turbo-Set nevartokite. Apie šalutinį poveikį pasakykite gydytojui, kuris įvertins jo sunkumą ir prireikus imsis atitinkamų priemonių. Pasireiškus pirmiesiems padidėjusio jautrumo reakcijos požymiams, reikėtų nedelsiant nutraukti šio vaisto vartojimą ir pasikonsultuoti su gydytoju.

Informacija apie tinkamumo laiką

Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės. Jam pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Kaip laikyti Thiogamma® Turbo-Set? Alfa lipoinė rūgštis yra labai jautri šviesai, todėl infuzinį tirpalą būtina apsaugoti pateiktu šviesai nepralaidžiu dangalu. Alfa lipoinė rūgštis yra jautri šviesai, todėl buteliuką reikėtų išimti iš dėžutės tik prieš pat vartojant. Tą padarius, ant buteliuko su injekciniu tirpalu reikia nedelsiant uždėti šviesai nepralaidų apsauginį maišelį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9