Balandžio 22d. Ketvirtadienis

LEVITRA (VARDENAFIL), 10 MG N2, Glaxo UK-Wellcome

Veiklioji medžiaga VARDENAFIL
Dozuotė 10 MG N2
Gamintojas Glaxo UK-Wellcome
Levitra 10 mg

2 tabletės

Plėvele dengtos tabletėsVardenafilumVeiklioji medžiaga Veiklioji vaisto medžiaga yra vardenafilis (hidrochlorido trihidrato pavidalu). Vienoje tabletėje jo yra 10 mg.Pagalbinės medžiagos Tabletės šerdis. Krospovidonas, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė, koloidinis bevandenis silicio dioksidas. Tablečių plėvelė. Makrogolis 400, hipromeliozė, titano dioksidas (E 171), geltonasis geležies oksidas (E 172), raudonasis geležies oksidas (E 172).

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas

BAYER AG D-51368 Leverkusen, Vokietija

 
 
Levitra tablečių pakuotė, poveikis ir paskirtis

10 mg Levitra tabletės yra oranžinės, vienoje pusėje įspaustas užrašas “BAYER”, kitoje – dozė (10). Vienoje pakuotėje yra 4 tablečtės. Šaliai gali būti tiekiamos ne visų rūšių pakuotės. Levitra gydoma erekcijos disfunkcija (ED), t. y. sutrikimas, kurio metu vyras negali sukelti arba palaikyti erekcijos.

 
 
Erekcijos disfunkcija

Mažiausiai vienam vyrui iš dešimties būna sunku sukelti ar palaikyti erekciją. To priežastis gali būti fizinė, psichologinė arba mišri, t. y. fizinė ir psichologinė. Pastaroji priežastis labiausiai tikėtina. Nepaisant priežasties, erekcijos sutrikimas yra toks pat: dėl raumenų ir kraujagyslių pokyčio į varpą nepriteka tiek kraujo, kad ji pakankamai sustandėtų ir išliktų standi.

 
 
Levitra tablečių poveikis

Paprastai erekcijos funkcija priklauso nuo dviejų organizme esančių medžiagų pusiausvyros. Viena iš jų erekciją stimuliuoja, kita – ją slopina. Jei abiejų šių medžiagų pusiausvyra sutrinka, erekcija gali net neprasidėti. Levitra tabletė mažina erekciją slopinančios medžiagos, vadinamos fosfodiesteraze 5 (FDE5), poveikį. Medikamento sukelta erekcija trunka gana ilgai, todėl įmanoma sėkmingai atlikti lytinį aktą. Levitra tabletė geriama likus 25 - 60 min. iki lytinio akto. Poveikį ji sukelia tik tada, jeigu yra seksualinė stimuliacija.

\
 
Žinotina prieš vartojimą

Levitra tablečių gerti draudžiama, jeigu:

* yra alergija (padidėjęs organizmo jautrumas) vardenafiliui ar bet kuriai kitai sudedamajai Levitra tablečių daliai (jos išvardytos aukščiau), alerginė reakcija gali pasireikšti išbėrimu, niežuliu, veido ar lūpų sutinimu, dusuliu ir kt.; * vartojama nitratų, pvz., glicerolio trinitrato, nuo krūtinės anginos ar azoto oksido donorų, pvz., amilo nitrito (šių vaistų vartojant kartu su Levitra tabletėmis, gali labai sumažėti kraujospūdis); * sergama sunkia širdies ar kepenų liga; * taikoma dializė; * neseniai buvo ištikęs smegenų insultas ar širdies priepuolis; * yra arba anksčiau buvo mažas kraujospūdis; * kraujo giminaičiams buvo pasireiškusi degeneracinė akių liga (pvz., pigmentinis retinitas).Jei kuri nors iš išvardytų būklių yra, be gydytojo leidimo Levitra tablečių vartoti negalima.

 
 
Jeigu yra kuri nors iš toliau išvardytų būklių, prieš medikamento vartojimą būtina kreiptis į gydytoją

* Širdies liga, kadangi ja sergant, gali būti pavojinga turėti lytinių santykių. * Varpos formą pakeičiantys fiziniai trūkumai (jie vadinami anguliacija, Peyronie liga arba akytkūnio fibroze). * Liga, galinti sukelti nepraeinančią erekciją (priapizmą): pjautuvinė anemija, dauginė mieloma ir leukemija. * Skrandžio (pepsinė) opa. * Kraujavimo sutrikimas, pvz., hemofilija. * Kitokių vaistų nuo erekcijos disfunkcijos vartojimas. Jeigu kuri nors iš minėtų būklių yra, prieš Levitra tablečių vartojimą būtina pasitarti su gydytoju.

 
 
Vartojimas su maistu ar gėrimais

* Levitra tabletę galima gerti nevalgius arba valgio metu, geriau ne po sunkaus ar labai riebaus maisto, kadangi vaistas gali pradėti veikti vėliau. * Greipfrutų sulčių kartu su Levitra tabletėmis gerti negalima, kadangi jos gali sutrikdyti įprastinį medikamento poveikį. * Alkoholis gali sunkinti erekcijos disfunkciją.

 
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Levitra tabletės kai kuriems vyrams gali sukelti galvos svaigimą arba sutrikdyti regą. Jei tabletę išgėrus toks poveikis atsiranda, vairuoti ir valdyti mechanizmus negalima.

 
 
Levitra skirta vyresniems kaip 18 metų vyrams

Moterims, vaikams ir jaunesniems nei 18 metų berniukams šis medikamentas netinka.

 
 
Sąveika su kitais vaistais

Gydytojui ar vaistininkui būtina pasakyti apie visus vartojamus ar neseniai vartotus vaistus, įskaitant ir įsigytus be recepto, pvz., vaistažolių ar vitaminų preparatus. Paprastai Levitra tablečių galima gerti kartu su daugeliu vaistų, tačiau vartojant su toliau išvardytais preparatais, gali pasireikšti nepageidaujamas poveikis. * Nitratai, t. y. vaistai nuo krūtinės anginos, arba azoto oksido donorai, pvz., amilo nitritas. Šių medikamentų vartojant kartu su Levitra tabletėmis, gali labai sumažėti kraujospūdis. Jei jais gydytis reikia, prieš Levitra tablečių vartojimą reikia pasitarti su gydytoju. * Ritonaviras ir indinaviras (vaistai nuo ŽIV). * Ketokonazolis ir itrakonazolis (priešgrybeliniai preparatai). * Antibiotikas eritromicinas. * Alfa adrenoblokatoriai (vaistai didelio kraujospūdžio ligai ir gerybinei prostatos hiperplazijai gydyti).Jei kurio nors iš minėtų vaistų buvo vartota neseniai, reikia informuoti gydytoją arba vaistininką.

 
 
Dozavimas ir vartojimo būdas

Kaip ir kokią vaisto dozę gerti

Tinkamą Levitra tablečių dozę nustato gydytojas. Vaisto būtina vartoti tiksliai taip, kaip jo nurodyta. Jeigu kyla abejonių, reikia kreiptis į gydytoją ar vaistininką. Jeigu manoma, kad Levitra tabletės veikia per stipriai ar per silpnai, reikia kreiptis į gydytoją, kadangi jis, atsižvelgęs į vartotos dozės sukeliamą poveikį, gali skirti vartoti kitokią dozę. Levitra tabletę reikia gerti likus 25 - 60 min. iki lytinio akto. Seksualinės stimuliacijos metu erekcija galima praėjus ne mažiau kaip 25 min., bet ne daugiau kaip 4 - 5 valandoms po tabletės pavartojimo. Tabletė nuryjama užgeriant stikline vandens. Ją galima gerti nevalgius arba valgio metu, geriau ne po sunkaus ar labai riebaus maisto. Dažniau negu kartą per parą Levitra tablečių gerti negalima.

Išgėrus didesnę dozę, negu skirta

Vyrams, išgėrusiems per didelę Levitra tablečių dozę, gali pasireikšti daugiau nepageidaujamo poveikio simptomų arba stiprus nugaros skausmas. Medikamento pavartojus daugiau negu skirta, reikia kreiptis į gydytoją.

 
 
Galimas nepageidaujamas poveikis

Levitra tabletės gali sukelti ir nepageidaujamą poveikį, tačiau jis pasireiškia ne visiems vyrams. Daugumas tokio poveikio simptomų būna nesunkūs arba vidutinio sunkumo.Labai dažnas (pasireiškia ne mažiau kaip 1 vyrui iš 10) poveikis. Galvos skausmas, paraudimas.Dažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 10, tačiau ne mažiau kaip 1 iš 100) poveikis. Virškinimo sutrikimas, pykinimas, galvos svaigimas, nosies užgulimas arba sekreto tekėjimas iš jos. Nedažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 žmogui iš 100) poveikis. Jautrumo šviesai padidėjimas, kraujospūdžio sumažėjimas arba padidėjimas, apalpimas, raumenų sustingimas, regos sutikimas, erekcijos sutrikimas (pvz., savaiminė ar skausminga).Jei minėti simptomai pradeda varginti arba tolesnio LevitrA tablečių vartojimo metu nepraeina, būtina kreiptis į gydytoją.Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtų simptomų, reikia informuoti gydytoją arba vaistininką.

 
 
Laikymo sąlygos

LevitrA tabletes būtina laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Pakuotės etiketėje nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, medikamento vartoti negalima.

 
 
Papildoma informacija

Norint apie šį vaistą sužinoti daugiau, reikia kreiptis į registravimo liudijimo turėtojo atstovą šalyje.lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9