Balandžio 23d. Penktadienis

NEUROZAN (compositus), n30, Vitabiotics Ltd

Veiklioji medžiaga compositus
Dozuotė n30
Gamintojas Vitabiotics Ltd
NEUROZAN

Kaip buvo įrodytas NEUROZAN medicininis poveikis? * NEUROZAN buvo sukurtas, remiantis plačiais moksliniais tyrimais visame pasaulyje, siekiant užtikrinti, kad jūsų mityboje būtų pakankamai mitybinių medžiagų, padedančių išsaugoti smegenų darbingumą ir gerovę. * NEUROZAN sudėtyje yra unikali mitybinių medžiagų kombinacija, ypač susijusi su smegenų veikla, tarp jų: * Fosfatidilserinas - būtinas ląstelės membranos struktūriniam vientisumui ir signalinėms funkcijoms. * Kofermentas Q10 - svarbus smegenų antioksidantas, taip pat būtinas ir kognityvinei funkcijai. Kofermentas Q10 kiekis gali mažėti vyresniame amžiuje. * Omega-3 DHA (50%) - nepaprastai didelio grynumo šios esminės riebiosios rūgšties, gyvybiškai svarbios centrinei nervų sistemai ir neuronų membranoms, šaltinis. * Antioksidantai - vitaminai C, E ir pėdsakiniai mineralai, kurie padeda apsisaugoti nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, galinčių pažeisti smegenų ląsteles. * Aminorūgštys - L-argininas, glutaminas ir glutationas dalyvauja smegenyse vykstančiose cheminiuose procesuose ir yra svarbūs gerai smegenų ląstelių būklei.

Kokios veikliosios medžiagos?

NEUROZAN kapsulėje yra šių veikliųjų medžiagų: vitamino D 5mcg, vitamino E (natūralus šaltinis) 60 mg, vitamino C 30 mg, vitamino B1 20 mg, vitamino B2 3,2 mg, niacino (vitaminas B3) 18 mg, vitamino B6 25 mg, folio rūgšties 500 mcg, vitamino B12 50 mcg, pantoteno rūgšties 12 mg, geležies 7 mg, cinko 15  mg, mangano 4 mg, vario 1,5 mg, chromo 50 g, seleno 200 ?g, L-arginino 40  mg, glutamino 10 mg, glutationo 5 mg, omega-3 DHA (50%) 100 mg, kofermento Q10 6 mg, fosfatidilserino 10 mg, fosfatidilcholino 10 mg, natūralių karotenoidų mišinio 2 mg, lecitino 17 mg. NEUROZAN sudėtyje nėra dirbtinų dažų, gluteno, konservantų, krakmolo,cukraus ir mielių. NEUROZAN nėra bandytas su gyvūnais.

Kas dar įeina NEUROZAN sudėtį? NEUROZAN sudėtyje taip pat yra balastinių medžiagų ir kapsulės komponentų: loders 7, saldaus apelsinų aliejaus, geltono bičių vaško, glicerino, apelsinų aromato, želatino, raudono geležies oksido ir juodo geležies oksido.

Forma ir kiekis pakuotėje

30 kapsulių pakuotė: po 15 kapsulių lizdiniame lakšte, 2 lakštai vienoje dėžutėje.

Kada rekomenduojama vartoti NEUROZAN?

NEUROZAN rekomenduojama vartoti įvairaus amžiaus vyrams ir moterims kaip mitybos papildą, gerai smegenų funkcijai garantuoti ir darbingumui palaikyti. NEUROZAN puikiai tinka vartoti tiems, kurie ruošiasi egzaminams ar kelia profesinę kvalifikaciją, nes preparatas padeda išlaikyti maksimalų darbingumą, ypatingai egzaminų metu. NEUROZAN sudėtyje yra mitybinių medžiagų, naudojamų smegenyse, tarp jų- L-arginino, svarbaus natūraliai bio-perdavėjų gamybai, kurie naudojami atgaminant informaciją mokymosi metu.

Tačiau niekas negali garantuoti, kad jūsų atmintis ar gebėjimas mokytis akivaizdžiai pagerės, nes, kaip ir vartojant kitus maisto papildus, kiekvieno asmens individuali patirtis gali būti skirtinga.

Kada nerekomenduojama vartoti NEUROZAN?

NEUROZAN neturėtų būti vartojamas kartu su kitais multivitaminų ir mineralų preparatais.

Ką turėtumėte žinoti prieš pradėdami vartoti NEUROZAN?

NEUROZAN yra multivitaminų ir mineralų papildas, specialiai sukurtas vitaminų ir mineralų trūkumo būklių profilaktikai ir koregavimui.

Rezultatai yra įvairūs, tačiau daugeliu atvejų teigiamas mitybinių NEUROZAN medžiagų poveikis atsiranda per keletą savaičių, o pastebimi rezultatai pasireiškia per vieną - tris mėnesius. Nėra nustatytas maksimalus NEUROZAN vartojimo laikas. Rekomenduojama vartoti reguliariai.

Kalcis yra būtinas mineralas, svarbus efektyviai raumenų ir nervų funkcijai. Vis dėlto, jis neįeina į NEUROZAN sudėtį, kadangi nėra įmanoma sutalpinti reikiamą kalcio kiekį vienoje mažoje kapsulėje. Vietoje to, kad papildo sudėtyje būtų tik simbolinis  kalcio kiekis, NEUROZAN pagamintas tokios sudėties, kad jį būtų galima vartoti kartu su Vitabiotics Osteocare  tabletėmis ar skysčiu.

Ar galima preparatą vartoti vaikams?

NEUROZAN kapsulių nerekomenduojama vartoti kūdikiams ir vaikams iki 12 metų amžiaus.

Ar galima NEUROZAN vartoti vienu metu su kitais vaistais?

Paprastai NEUROZAN gali būti vartojamas kartu su kitais medikamentais, kadangi jame yra tik nedideli vitaminų bei mineralų kiekiai, ir jo sudėtyje nėra jokių vaistų ar hormonų.

Dėl specifinės informacijos apie NEUROZAN vartojimą kartu su kitais vaistais, rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju ar vaistininku.

Kaip ir kada reikėtų vartoti NEUROZAN?

Rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną pagrindinio valgymo metu arba iškart po jo, užsigeriant pilna stikline vandens arba šalto gėrimo. NEUROZAN kapsulių nerekomenduojama kramtyti. NEUROZAN turėtų būti vartojamos tik pavalgius. Išgėrus kapsulę kartu su dideliu maisto kiekiu, maksimaliai padidėja maistinių medžiagų įsiurbimas ir gali sumažėti pykinimas, kuris kartais pasireiškia tuomet, kai multivitaminai vartojami nevalgius.

Visada stemkitės išgerti NEUROZAN kartu su gausiu skysčio kiekiu, kad jis nustumtų kapsulę žemyn, bet nevartokite su arbata ar kava, nes jie gali per anksti suardyti kapsulę.

Ar vartojant NEUROZAN pasireiškia koks nors šalutinis poveikis?

NEUROZAN nepasižymi žinomu pašaliniu poveikiu, kai jis vartojamas taip, kaip nurodyta. Nevartokite daugiau kapsulių, negu rekomenduojama. Perdozavimo atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją. NEUROZAN sudėtyje yra natūralaus apelsinų aliejaus OdourMask, kuris padeda užmaskuoti po kapsulės išgėrimo liekantį skonį.

Laikykite kapsules vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9